Gebelikte basur

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Gebelikte basur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte basur
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
B

Bbb

Guest
Ayıptır söylemesi basurum çıktı krem ve fitil yazdı doktorum ama doğum zamanına kadar geçer mi çok tedirginim. Böyle bişey yaşayan var mı? Neler yaptınız?

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Ayıptır söylemesi basurum çıktı krem ve fitil yazdı doktorum ama doğum zamanına kadar geçer mi çok tedirginim. Böyle bişey yaşayan var mı? Neler yaptınız?
Canim kabiz olmamaya gayret et ki ilerlemesin dogumda ikinmayla beraber seni zorlayabilir basurunu üsutme aci yememeye özen göster gebelikte yasamadim ama basur zor

B

Bbb

Guest
Canim kabiz olmamaya gayret et ki ilerlemesin dogumda ikinmayla beraber seni zorlayabilir basurunu üsutme aci yememeye özen göster gebelikte yasamadim ama basur zor

Ay çok özür dilerim valla çekinerek yazdım ama ilk defa böyle bir şey yaşadım doğumda ıkınmakla birlikte daha kötü olmasından korkuyorum. 1 ay kaldı çok tedirgin oldum. Cevaplarınız için teşekkür ederim 😊

Doğal hızlı ve etkili çaresi sarımsak.
Sarımsağın ister suyunu pamuğa damlat bölgeye sür.
İster küçük dişli sarımsağı fitil gibi kullan geceden. İlk başka çok yakıyor ama sonra rahatladigini hissediyorsun ertesi gün hicbirsey kalmıyor

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
İster küçük dişli sarımsağı fitil gibi kullan geceden. İlk başka çok yakıyor ama sonra rahatladigini hissediyorsun ertesi gün hicbirsey kalmıyor
Aaaa sarimsagi ilk defa duydum ama aklimda bulunsun ihtiyac olacak olursa😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay çok özür dilerim valla çekinerek yazdım ama ilk defa böyle bir şey yaşadım doğumda ıkınmakla birlikte daha kötü olmasından korkuyorum. 1 ay kaldı çok tedirgin oldum. Cevaplarınız için teşekkür ederim 😊
Olsun canim cekinecek ne var derdini söylenmeyen derman bulamazmis

B

Bbb

Guest

Aa çok garip o geri oradan çıkar ama demi 😬

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Baharatlı şeylerden de uzak dur belli bi süre canım baharat da iyi gelmiyor basura çok geçmiş olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar