gebelikte bebegin geriden gelmesi normal mi

• Konbuyu başlatan Manolya
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Manolya tarafından oluşturulan gebelikte bebegin geriden gelmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,617 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte bebegin geriden gelmesi normal mi
Konbuyu başlatan Manolya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen
M

Manolya

Guest
Kontrole gittiğimde doktorum 2 gün geriden geliyor dedi bu kötü bir durum mu şuan daha çok küçüğüz 9+4 ama soru işareti oldu kafamda bilgisi olan var mı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittiğimde doktorum 2 gün geriden geliyor dedi bu kötü bir durum mu şuan daha çok küçüğüz 9+4 ama soru işareti oldu kafamda bilgisi olan var mı
2 günü nasıl ölçebiliyorlar ya bişey olmaz yani her çocuk farklı haftada doğuyor belki adet tarihini 1 2 hün farklı söyledin benimkide öncen gidiyor tam gün bilmiyorum ama bir hafta en fazla ama önemli yada korkulacak bişey yoktur herhalde sadece doğumdada kilo olarak önde olması beni zorlar 🤭

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
İki gün mü🤔 haftayı duydum da iki gün nedir yanormalde üç hafta falan geri deseler sıkıntı olabiliyor bir iki hafta oynuyor zaten iki günün geriligini mi olçmus cihaz doktor da bunu mu söyledi çok sasirdim

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Cok onemli degil cnm ilerleyen zamanlarda duzeliyo benimde 4 gu geriden geliyodu sonra ilerledikce 1 hafta onde gitmeye basladi ev tasidik temizlik felan derken kendime dikkat edemedim geriden gelmeye basladi simdi dikkat ediyorum haftasiyla ayni gidiyo merak etme zamanla degisiyo

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde gün olarak ilk defa duyuyorum hafta olsa neyse önemli bişey değil canım o haftasına yetişir daha küçük beslenme dikkat et folik asit falan ilaçlarını düzenli kullan bol bolda su önemli birşey değil

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
2 günü nasıl ölçebiliyorlar ya bişey olmaz yani her çocuk farklı haftada doğuyor belki adet tarihini 1 2 hün farklı söyledin benimkide öncen gidiyor tam gün bilmiyorum ama bir hafta en fazla ama önemli yada korkulacak bişey yoktur herhalde sadece doğumdada kilo olarak önde olması beni zorlar 🤭

Beraber gidiyoruz bakalım ilk kim doğum yapacak 😁 benimki 1 bucuk hafta geriden geliyor oda geç döllenmeden dolayı sıkıntı yapma sağlığı yerindeyse ileride düzelir zaten😊

Gamzenur

Kayıtlı Üye
rank
Benim de aynı sekikde her hafta gittiğimde 3 gün geride geliyor diyor ama bir sıkıntısı da yokmus o yüzden doktora gittiğim günden 3 gün çıkartıp hesaplıyorum hep artık

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason olcumu ile, son adet tarihine göre hesaplanan bebegin günü tutmayabiliyor, bu cok normal. Benim başından beri ultrasonda 3 gun ekside çıkıyor. 18+5 iken ultrason olcumunde 18+2 mesela. Kesinlikle cok normal birsey, hiçbir sıkıntı yok.
Ilk defa duyanlar icin söylüyorum, size verilen siyah beyaz ultrason goruntulerinde sol üstte yazar ornegin bende 18w 2d yazıyor. Sizde bir kontrol edin, birebir tutmayanlar coktur. Dedigim gibi dert edilecek bir husus degil.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk haftalarda benim bebiste 8 gün geriden geliyor du canım. Zamanla aradaki fark kapandi bir hafta ileri veya geri olması önemli değil demişti doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar