Gebelikte bebeğin hareket şiddetinde azalma olması normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik Anne tarafından oluşturulan Gebelikte bebeğin hareket şiddetinde azalma olması normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,795 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bebeğin hareket şiddetinde azalma olması normal mi ?
Konbuyu başlatan Minik Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik Anne

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm arkadaşlar, 26+5 günlü hamileyim. Oğlumun hareketlerini geçen hafta ful hissettim. Sert tekme atması, yumruk atması ve kafa atması çoktu ve şiddetliydi. Pazar akşamından itibaren şiddeti çok az ve hissetmekte zorluk çekiyorum. Cikolata vs yedim dinlendim, yattım ama yok aynı devam ediyor. Bu cuma sağlık ocağında kontrolüm var onu mu beklesem yada haftaya cuma doktor kontrolüm var onu mu? Doktorumu aradım sekreteri şüpheniz varsa gelin bakalım dedi. Napmalıyım, normal mi şiddetinin azalması?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Eğer şüphelendiğin bir durum varsa git canım için rahat eder sen daha iyi bilirsin hareket halini

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm arkadaşlar, 26+5 günlü hamileyim. Oğlumun hareketlerini geçen hafta ful hissettim. Sert tekme atması, yumruk atması ve kafa atması çoktu ve şiddetliydi. Pazar akşamından itibaren şiddeti çok az ve hissetmekte zorluk çekiyorum. Cikolata vs yedim dinlendim, yattım ama yok aynı devam ediyor. Bu cuma sağlık ocağında kontrolüm var onu mu beklesem yada haftaya cuma doktor kontrolüm var onu mu? Doktorumu aradım sekreteri şüpheniz varsa gelin bakalım dedi. Napmalıyım, normal mi şiddetinin azalması?
Sağlık ocağına git bir bak kalp atışlarına falan merakla durup beklemekten iyidir için rahat eder inşallah bebişin iyidir kuzum🤲🤲♥️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Doktora git canım için rahat eder hem insaallah sıkıntı yoktur

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
Eğer şüphelendiğin bir durum varsa git canım için rahat eder sen daha iyi bilirsin hareket halini
Hareket ediyor,ama siddeti çok az. Dondurma yiyince dahada hareketleniyor diye yedim bekledim yeni yeni şiddetli attı iki tane
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağına git bir bak kalp atışlarına falan merakla durup beklemekten iyidir için rahat eder inşallah bebişin iyidir kuzum🤲🤲♥️
Sağlık ocağındakiler biraz ters davranıyorlar onun için gitmek istemedim.

Doktora git canım için rahat eder hem insaallah sıkıntı yoktur
İnşaAllah yoktur. Eşim ile istişare yaptık. Yeni bir iki sert attı. Diyorum acaba afedersiniz gazdan dolayı atamıyor olabilir mi? Yoğun bağırsak kaynaklı ağrım varda

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Hareket ediyor,ama siddeti çok az. Dondurma yiyince dahada hareketleniyor diye yedim bekledim yeni yeni şiddetli attı iki tane

Sağlık ocağındakiler biraz ters davranıyorlar onun için gitmek istemedim.

İnşaAllah yoktur. Eşim ile istişare yaptık. Yeni bir iki sert attı. Diyorum acaba afedersiniz gazdan dolayı atamıyor olabilir mi? Yoğun bağırsak kaynaklı ağrım varda
Şikayet et sağlık bakanlığina öyle sıkıntı yasiyorsan

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
Dün nöbetçi doktora gittim suyun sınırda dedi. Bugün perinatoloji uzmanına gidicem. Suyu arttırmak için neler yapmalıyım, yada neden azaldı acaba, kendi doktorum heo iyi olduğunu söylüyordu.

...

Moderator
Mod
rank
Canım senin haftalarında hareketlerde azalma olmuyor.Son haftalarda oluyor.Doktora gitmeni tavsiye ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar