Gebelikte Beslenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine tarafından oluşturulan Gebelikte Beslenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Beslenme
Konbuyu başlatan Amine
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Amine

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar aranızda Hem çalışıp hem de gebe olanlar varmı nasil besleniyorsunuz teşekkürler

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar aranızda Hem çalışıp hem de gebe olanlar varmı nasil besleniyorsunuz teşekkürler
Ben çalışıyorum canım bazen evdrn sebze yemeği getiriyorum bezen döner makarna ama hep meyve yerim işyerinde evdede hamsi yeşillik sebze tavuk falan yapıyorum 2 günde bir yemek yapıyorum evdede kuruyemiş yiyorum yani çalışsamda kendimi sağlıklı beslenmekten mahrum etmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşyerinde tek olduğumdan dolayı yemek çıkmıyor o yüzden zaten hamile kalalı makarna bile yemiyorum evde ekmek zaten çok az yiyprum sebze falan yiyorum dengeleniyor bir şekil

Amine

Kayıtlı Üye
rank
Ben çalışıyorum canım bazen evdrn sebze yemeği getiriyorum bezen döner makarna ama hep meyve yerim işyerinde evdede hamsi yeşillik sebze tavuk falan yapıyorum 2 günde bir yemek yapıyorum evdede kuruyemiş yiyorum yani çalışsamda kendimi sağlıklı beslenmekten mahrum etmiyorum

İşyerinde tek olduğumdan dolayı yemek çıkmıyor o yüzden zaten hamile kalalı makarna bile yemiyorum evde ekmek zaten çok az yiyprum sebze falan yiyorum dengeleniyor

Bende fabrkada calisiyorm şükür öğlen yemeklerim iyi oluyor besleneblyorum molalarda meyve kuru yemiş bende yiyorum fakat akşam yemeklerinde çok fazla içim almıyor sebze yemeğe calisiyorm sık sık yemek yapamıyorum fabrkada eve gelince yorgun oluyorm akşamları az yiyince annemde çocuk beslenemicek diyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Bende fabrkada calisiyorm şükür öğlen yemeklerim iyi oluyor besleneblyorum molalarda meyve kuru yemiş bende yiyorum fakat akşam yemeklerinde çok fazla içim almıyor sebze yemeğe calisiyorm sık sık yemek yapamıyorum fabrkada eve gelince yorgun oluyorm akşamları az yiyince annemde çocuk beslenemicek diyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
Olduğu kadar bende akşam yemeklerinde iyi besleniyorum oturarak çalıştığımdan yorulmuyorum işyerinde öğlen sorun benimde ama idare ediyoruz bence vitaminli şeyler yiyorsan sıkıntı olmaz haftada iki günde hamsi balık ye yemek yapması da olmaz o günler arada baklıyat sebze zor olmaz herhalde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende çalışıyorum canım bazen evden yiyeceğim şeyleri yapıp götürüyorum bazen dışardan söylüyorum ağır yemekler yiyemediğim için hafif şeyler salata tost çorba gibi patates yemeği sebze haşlama

Amine

Kayıtlı Üye
rank
Bende çalışıyorum canım bazen evden yiyeceğim şeyleri yapıp götürüyorum bazen dışardan söylüyorum ağır yemekler yiyemediğim için hafif şeyler salata tost çorba gibi patates yemeği sebze haşlama
Salata yapmaya çok üşeniyorum fabrikadaki saltadan bol bol yiyorum evde genelde yoğurt yiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Salata yapmaya çok üşeniyorum fabrikadaki saltadan bol bol yiyorum evde genelde yoğurt yiyorum
İki dakika ya veya ben alıştığım için belki çeşitlendir istersen makarna salatası patates salatası gibi farklı farklı götürebilirisn midem kabul etse dışardan yiyeceğim çok şey varda hafif takılıyorum sen yiyebilirsin arada yap kaçamak canım ne olacak

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar aranızda Hem çalışıp hem de gebe olanlar varmı nasil besleniyorsunuz teşekkür
Benim iştahım açıldı işimde rahat sürekli biseyler yiyorum kuru üzüm ceviz badem yemeye daha çok dikkat ediyorum yemek yiyemesende böyle şeyler tüketebilir sin

Beslenir bisey olmaz geceleri ballı süt icebilirsin patates haşlaması sulu yemegi yiyebilirsin hem kolay seni yormaz patlıcan ne kavurabilirsin izinli olduğun bir gün dolabına pırasa koy eve gelince pişirirsin ben öyle yapıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar