Gebelikte Böbrek şişmesi

• Konbuyu başlatan Dudu
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudu tarafından oluşturulan Gebelikte Böbrek şişmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 521 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Böbrek şişmesi
Konbuyu başlatan Dudu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
D

Dudu

Guest
Sağ böbreğimde fena ağrı var, bebek bastırıyormuş, idrar böbrekte birikiyor, fena ağrı yapıyor. Egzersiz veya başka bi çözümü olan varmı başına gelen oldu mu, çok kötü bi ağrı 😢

Nur bayar

Kayıtlı Üye
rank
Doktora git canim benimde bobregimde genişleme var hamilelikte oluyormus bendede agri var 18 de diyecegim doktoruma bakalim ne der. Su iç guzelce

G

Gülşen

Guest
Benim iki hamileleğimde olmuştu. Son 2 ayım hep hastanede ağrı kesici serumlar ile geçti, çünkü böbrek ağrısı bende doğum sancısını tetikliyordu.Sakın idrarını tutma. Bol bol su iç ve hep sol tarafına yat. Gaz yapacak şeyler de yeme. Başka çaresi yok. İnşallah doğuma kadar sıkıntı yaşamazsınız. 😊 😊

Ş

Şirin

Guest
Malesef bende o durumu yaşadım.dr kontrolüne gidin çok kötüyse ve doğuma çok varsa stend takıyorlar.benim Kontrollerde büyüme aralığı aynı kaldıgi için takilmadi.bebegim yukarı çıkınca biraz ağrısı geçti ama şuan 38. deyim ve çok ağrım var pazartesiye kadar sabrediyorum sezeryan olup kurtulayim şu durumdan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağ böbreğimde fena ağrı var, bebek bastırıyormuş, idrar böbrekte birikiyor, fena ağrı yapıyor. Egzersiz veya başka bi çözümü olan varmı başına gelen oldu mu, çok kötü bi ağrı 😢
Gebelikte olabiliyor canım o geçmiş olsun drun bişey demedi mi tedavi falan başlamadı mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar