Gebelikte böbrekte genişleme nift genetik test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gurbet tarafından oluşturulan Gebelikte böbrekte genişleme nift genetik test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,123 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte böbrekte genişleme nift genetik test
Konbuyu başlatan Gurbet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gurbet

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Evt doğduğunda 40 ı çıkmadan böbreklerine baktırdık.çok şükür hiç bişy kalmamıştı aslında her bebekte olabilirmiş. Ama bana down sendromu riski olabilir dedi ya ondan korktum azda risk olsa dedi. Size öyle Bi risk dediler rmi acaba
Hayır canım .Hatta ben çok ağladım doktor doktor gezicek miyiz ? Niye böyle oluyor diye? Bu öyle birşey değil birşeyden süphelenseydim test isterdim dedi ? Ama ben gene rahat değilim.Sizin değer artmış mıydı? Bir bebekte olunca ikincisinde de oluyormuş galiba internet okumuştum.Evlatlarımıza şifa versin kendiliğinden geçsin inşallah

E

Ecrin

Guest
21 haftalık gebeyim.kızım olacak inşallah ama 2 böbreğinde genişlik gördü Dr. Ve tek arter kordonu. Bu durumu yaşayan var mı. Birde nifty genetik test yaptırcam önlem amaçlı
Benimde öyleydi canım gebelikten dolayı oluyor o Ağrı'da oluyordu bu sebepten ama çok şükür doğumdan sonra hiç biseyim kalmadı doktor beni dahileyeye yönlendirdi ama gitmedim doğumdan sonra gittiğimdede hiç biseyimin olmadığını muhtemelen gebelikten dolayı olduğunu söyledi korkma sende Rabbim şifa versin

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım .Hatta ben çok ağladım doktor doktor gezicek miyiz ? Niye böyle oluyor diye? Bu öyle birşey değil birşeyden süphelenseydim test isterdim dedi ? Ama ben gene rahat değilim.Sizin değer artmış mıydı? Bir bebekte olunca ikincisinde de oluyormuş galiba internet okumuştum.Evlatlarımıza şifa versin kendiliğinden geçsin inşallah
Aminn inşallah. Değer artmadı şimdi gen testi yaptırmayı düşündük işte ay kafamız karşık 14 günde çıkıyor test yurt dışına gidyomuş.

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlısını versin.Konu evlat olunca herşey duruyor onu düşünüyorsun .Gen testi yapınca neyi belli oluyor peki ?

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlısını versin.Konu evlat olunca herşey duruyor onu düşünüyorsun .Gen testi yapınca neyi belli oluyor peki ?
Dowvn sendorumu olup olmadığı kromozom sayısı. İşte bebekte farklı durumlar testte çıkıyormuş. Aslında düşük risk dedi doktor ama aklımızda kalmasın. Dedik.teknoloji ilerledikçe sorunlar artıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde öyleydi canım gebelikten dolayı oluyor o Ağrı'da oluyordu bu sebepten ama çok şükür doğumdan sonra hiç biseyim kalmadı doktor beni dahileyeye yönlendirdi ama gitmedim doğumdan sonra gittiğimdede hiç biseyimin olmadığını muhtemelen gebelikten dolayı olduğunu söyledi korkma sende Rabbim şifa versin
Sizin mi böbrekte vardı bebeğin mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar