Gebelikte burun kanamasi

• Konbuyu başlatan Lyl
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Gebelikte burun kanamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 549 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte burun kanamasi
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla
L

Lyl

Guest
12 haftalik hamileyim 2 . Gebeliğim ilkinde hiç yaşamadım ikincide basından beri burun kanamas yasiyorum benim durumumda olan varmıdir?

Nes1234

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyonu takip ediyor musun. Sinüzit varmı yada oda yapıyor hormanlar burun tıkanıklığı falan yapıyor solunum yolları etkileniyo

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
12 haftalik hamileyim 2 . Gebeliğim ilkinde hiç yaşamadım ikincide basından beri burun kanamas yasiyorum benim durumumda olan varmıdir?
Iki hamileliqimde yaşadim. Son 1 aydr olmuyor. Ne tansiyonum ne seker miqren sünizut hic biseyim yok cok sukur. Ilk qebeliqimde bunun icin doktra qittim doktr coqu qebeliklerde bu durum yasaniyor normal dedi yinede test yapmsti muane etmsti bisey cikmamsti. Bu qebeliqimdede oldu ama ilkinde qittim norml denildqi icin bu seferkini dikkate almadim son 1 aydan bu yanada olmuyor korkulacak bisy yok yani kusum herkezin olmasda coqu qebeler bu durumu yasiyrms🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar