Gebelikte burun tıkanıklığı nasıl geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbr.gkds tarafından oluşturulan Gebelikte burun tıkanıklığı nasıl geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,821 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte burun tıkanıklığı nasıl geçer
Konbuyu başlatan Kbr.gkds
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esen ÇELİK

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2. Ayımdan beri burun tıkanıklıgı yaşıyorum şuan 22+2 haftalık oldu hamileliğim fakat hâlâ aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum hiç geçmiyor ve hiç-bir şekilde açılmıyor burnum nefes alamıyorum,uyku uyuyamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı neler yaptınız lütfen yardim

Baharm

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı sorunları yaşıyorum 26. Haftaya girdim bugün ve doğumdan sonra geçermiş, doktor sadece içinde tuz olan burun spreyi kullanabilirsin dedi diğerleri zararlıymış

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2. Ayımdan beri burun tıkanıklıgı yaşıyorum şuan 22+2 haftalık oldu hamileliğim fakat hâlâ aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum hiç geçmiyor ve hiç-bir şekilde açılmıyor burnum nefes alamıyorum,uyku uyuyamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı neler yaptınız lütfen yardim
Burun sipreyi almıştım bnn eczaneden deniz sulu olanlardan

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Burun sipreyi almıştım bnn eczaneden deniz sulu olanlardan
Burun spreyi de kullandım hıcbır işe yaramıyor yaa 2 haftadır da deniz suyu getırttım onu kullanıyorum daha onunda bi faydasını görmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun KBB ye mi görürseniz rahatlatıcı bi sprey verebilir
Gittim canım verdikleri ilaçları da sürekli kullandım bi faydası olmadı

Bende aynı sorunları yaşıyorum 26. Haftaya girdim bugün ve doğumdan sonra geçermiş, doktor sadece içinde tuz olan burun spreyi kullanabilirsin dedi diğerleri zararlıymış
Daha çok yolumuz var yaa çok zor 😔

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Burun spreyi de kullandım hıcbır işe yaramıyor yaa 2 haftadır da deniz suyu getırttım onu kullanıyorum daha onunda bi faydasını görmedim

Gittim canım verdikleri ilaçları da sürekli kullandım bi faydası olmadı

Daha çok yolumuz var yaa çok zor 😔
Hm bilemedim ki 🤔

F

Fatma__

Guest
Bende de var aynı sorun. İlk defa bu akşam okaliptus yaprağına sıcak suyu döktüm üzerime havlu kapatıp buharını çektim. İşe yaradı👀

Tüm sayfalar yüklendi.