Gebelikte çatı muayenesi kaçıncı haftalarda yapılıyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Gebelikte çatı muayenesi kaçıncı haftalarda yapılıyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,281 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte çatı muayenesi kaçıncı haftalarda yapılıyor ?
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler 37 haftalık olduk bu gün yarın doktor kontrolüm var çatı muayenesi kaç haftalıkken yapılıyor yarın yapar mı doktor ona göre hazırlıklı gideyim diyorum doktora

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Güzel anneler 37 haftalık olduk bu gün yarın doktor kontrolüm var çatı muayenesi kaç haftalıkken yapılıyor yarın yapar mı doktor ona göre hazırlıklı gideyim diyorum doktora
Ben her gittiğimde kendimi hem psikolojik hemde bedensel olarak hazırlıyorum kuzum ne olacağı belli olmuyor çünkü

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bn unutmuşum gercektn 4 yıldan sonra ikinci gebligim bu çatı muayenesi kaçıncı haftada bilmiyrum sen yinede hazırlıklı git cnm bnce ne olacağı belirsiz cnku

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebelik normal seyrindeyse Normal doğum bekleniyorsa 37. Haftadan sonra yapılıyor ekstra durumlar hariç tabi

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar