gebelikte cilt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busr@ tarafından oluşturulan gebelikte cilt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte cilt ağrısı
Konbuyu başlatan Busr@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Samsel

Busr@

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34+1 haftalık gebeyim henüz catlagim yok fakat karnımın sağ kaburga bölümünün cildine dokununca acı veriyor. Acaba çatlaklar oluşmadan önce acırmı ?

Samsel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34+1 haftalık gebeyim henüz catlagim yok fakat karnımın sağ kaburga bölümünün cildine dokununca acı veriyor. Acaba çatlaklar oluşmadan önce acırmı ?
Bende krem kullandım 28. Haftaya kadar yoktu sonra bi baktım altlarda çoktan olmuş bu arada ikiz benim minnaklarım cilt yapısına göre değişiyor kesinlikle çatlayacaksa ne yaparsan yap çatlıyor. Ama acı bence açılmadan kaynaklanıyor. Kaşıma krem sür olmaz inşallah.

Busr@

Kayıtlı Üye
rank
Bende krem kullandım 28. Haftaya kadar yoktu sonra bi baktım altlarda çoktan olmuş bu arada ikiz benim minnaklarım cilt yapısına göre değişiyor kesinlikle çatlayacaksa ne yaparsan yap çatlıyor. Ama acı bence açılmadan kaynaklanıyor. Kaşıma krem sür olmaz inşallah.
Ay inşallah yaa ama derinin acıması çok ilginc
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa ne güzel ben nerdeye belime kadar çatladım ama ağrılarım çok oluyordu
Catlarken etin acıyormuydu

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım ebe bana dedi ki çatlağı beklemeden diz kapağından başlayıp göğüsler dahil her yerine sür. Hem rahatlarsın hem de çatlak olmaz. Göğüsler dahil oralar da çatlayabilirmiş

Samsel

Kayıtlı Üye
rank
Canım ebe bana dedi ki çatlağı beklemeden diz kapağından başlayıp göğüsler dahil her yerine sür. Hem rahatlarsın hem de çatlak olmaz. Göğüsler dahil oralar da çatlayabilirmiş
Vallahi ben 4. Aydan başladım sürmeye ama nafile üstlerde yok sadece kasık bölgesinde var. Çatlayacaksa çatlıyor ne sürersen sür.

Benimkide ikiz cnm tek yumurta mı çift yumurta mı sizinki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar