Gebelikte cinsel ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kubraa1311 tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,392 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte cinsel ilişki
Konbuyu başlatan Kubraa1311
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şerife1960

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde doktor düşük riskim var diye yasaklamıştı ilerleyen aylarda erken doğum riski yüzünden yine yasakladı doğana kadar yapmadik bunda ilk 12 hafta kendimiz yapmadık yine risk okur falan diye daha sonra doktor herşey yolunda deyince normal devam ediyor

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
GEBELİĞİN İLK AYLARINDA CİNSEL İLİSKİYE GİRİLMESİNDE Bİ SAKINCA YAŞIYAN VARMI
Cnm doktoruna sorman gerek. Benim 5. Hafta bir kanama oldu. Hemen hastaneye gittim. Kanamanin devami yok hersey yolunda dedi. Bilmiyorum tutunma lekesimiydi. İki gün sonra kalp atışı göründü. Ama doktorum 2 ay iliskiyi yasaklamisti. İki audan sonra sordum. İzin verdi ama leke görürsen yapmiyacaksin dedi🤷🏻 mutlaka sor cnm doktoruna

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi

Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi
Bebişin kalp atışlarını dinlediniz mi daha önce leke rengi kahverengi pembemsi ise yerleşme kanamasıda olabilir. Düşük konusuna gelince bazı kadınlar düşük yaptığını bile fark etmeyebiliyor yani herkeste aynı şikayet olmayabiliyor.
Kadın doğuma muayene olmanız en sağlıklısı

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktoruna sorman gerek. Benim 5. Hafta bir kanama oldu. Hemen hastaneye gittim. Kanamanin devami yok hersey yolunda dedi. Bilmiyorum tutunma lekesimiydi. İki gün sonra kalp atışı göründü. Ama doktorum 2 ay iliskiyi yasaklamisti. İki audan sonra sordum. İzin verdi ama leke görürsen yapmiyacaksin dedi🤷🏻 mutlaka sor cnm doktoruna
Bebişin kalp atışlarını dinlediniz mi daha önce leke rengi kahverengi pembemsi ise yerleşme kanamasıda olabilir. Düşük konusuna gelince bazı kadınlar düşük yaptığını bile fark etmeyebiliyor yani herkeste aynı şikayet olmayabiliyor.
Kadın doğuma muayene olmanız en sağlıklısı
7 ocakta randevum var o zaman ultrasona giricez bi defa böyle lekelenme.olmustu başka olmamıştı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar