GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraa1311 tarafından oluşturulan GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,581 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ
Konbuyu başlatan Kubraa1311
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi
Cnm doktora git görün doğum aciline .. ilk 3 ay riskli ilişki ... Bı sorun varsa iğne verir sana doktor

Canım KESK’e girmeseydiniz 7+4 üm hala girmedim öğrendiğimden beri sen sakin ol acile git dr kanamam oluyor de baktır kendine igne progestan falan verir insallah bişey olmaz canım dikkat et haber ver bizede merakta bırakma 🙏🙄🙄

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Canım KESK’e girmeseydiniz 7+4 üm hala girmedim öğrendiğimden beri sen sakin ol acile git dr kanamam oluyor de baktır kendine igne progestan falan verir insallah bişey olmaz canım dikkat et haber ver bizede merakta bırakma 🙏🙄🙄
Kanama da değil aslinda lekelenme yani surekli akmiyo sadece peceteyle sildigimde ya cok dua edin inşallah bişey yoktur 🙁

Kanama da değil aslinda lekelenme yani surekli akmiyo sadece peceteyle sildigimde ya cok dua edin inşallah bişey yoktur 🙁
İnsallah yoktur ama sen ihmal etme baktır üzülme tamam mı dua et hep kahverengiyse korkma demişti benim dr yerleşme oluyordur ama sen ilişki yaşamışsın yoktur Allah’ın izniylede sen tedbirini al ihmale gelmez

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Banda doktorum normla ve düşük riski olmayan bir gebelikte son haftalara kadar sorun olmaz demişti geçen gün benimde lekelenmem oldu acile gittim doğru düzgün bakmadan düşük olabilir diye ilaç iğne verdi ertesi gün kendi doktoruma gittim hiç bir sorun yok gayet normal ilişki sonrası olabilyo dedi

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Ebe neden yasak dedi? Ebe yasak demesine rağmen siz niye ilişkiye girdin
Ebe neden yasak dedi? Ebe yasak demesine rağmen siz niye ilişkiye girdiniz?
Ebenin neden yasak dedigini bilmiyorum sanirim gebeligim daha yeni olduğu icin demiş olabilir erkek anliyomu ki sence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banda doktorum normla ve düşük riski olmayan bir gebelikte son haftalara kadar sorun olmaz demişti geçen gün benimde lekelenmem oldu acile gittim doğru düzgün bakmadan düşük olabilir diye ilaç iğne verdi ertesi gün kendi doktoruma gittim hiç bir sorun yok gayet normal ilişki sonrası olabilyo dedi
Herkes ayrı bise diyo iste bilmiyorum ki kac haftalikti sizinki kanama olduğunda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar