Gebelikte cinsiyette doktor yanılması yaşayan var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif.gltkn94 tarafından oluşturulan Gebelikte cinsiyette doktor yanılması yaşayan var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,357 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsiyette doktor yanılması yaşayan var mı ?
Konbuyu başlatan Elif.gltkn94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evo

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumu 24 haftada kesin erkek dediler kizimdada 20 haftada kıza benziyor dedi 22.5 oldum pazartesi günü gidicem yine sorucam doktor değişmez ama bacaklarinida tam acmiyo dedi kızda emin olamıyor heralde 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar %90 cinsiyeti degişen var mıı doktor bana %90 dedi bugün ama 12 haftam bu arada
Valla canım benim amcamın çocuğu için doğuma kadar bütün giitkleri doktorlar kız dedi düşün hep kız kıyafeti battaniyeler pembe pembe çocuk bı doğdu erkek 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Evo

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim amcamın çocuğu için doğuma kadar bütün giitkleri doktorlar kız dedi düşün hep kız kıyafeti battaniyeler pembe pembe çocuk bı doğdu erkek 😂😂
🤣🤣🤣 Benim de amcamın oğluna çocuğun erkek demişler. Çocuk bir doğdu kız. Hastaneyi ayağa kaldırmış oğlumu çaldınız diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🤣🤣🤣 Benim de amcamın oğluna çocuğun erkek demişler. Çocuk bir doğdu kız. Hastaneyi ayağa kaldırmış oğlumu çaldınız diye
Valla canım bizim ailede yapacaktı ama yengem doğum sırasında bana gösterdiler deyince 😂😂 herkes şok

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar %90 cinsiyeti degişen var mıı doktor bana %90 dedi bugün ama 12 haftam bu arada
11. Haftada erkek bebeğe dair birşey yok dedi 13. Haftada kız dedi değişen olabilir tabiki ama genelde değişmez erkek bebek diyip değişen çok oluyo ama size ne dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy çok fena olmuş cnm bu ne zaman oldu 😂

Ayyy çok fena olmuş cnm bu ne zaman oldu 😂
Bu da değişik hiç mi özele gitmemiş ya da ayrintiliya girmemiş kaç yılında öldü kız deyipte erkek çıkması da çok daha değişik 😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aynı ben 7 aya kadar erkekti şimdi kız dediler cuma günü görecez nedir

7 aya kadar erkekti şimdi kız dediler cuma günü görecez nedir dogacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar