Gebelikte cips yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Gebelikte cips yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 411 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte cips yemek
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 14 haftalık hamileyim eskiden hiç zararlı şeyler yemezdim ama canm artık çok çekiyor ve şu sıralar cips yiyorum bir yandan korkuyrm da ama canım sürekli istiyor bı şey olurmu yaaa
Aşırıya kaçmadıkta ye canım bende yiyorum valla normalde abur cubur yiyen biri değilim bu bebe sayesinde yiyorum😂 bu arada bende kızıma ravza ismini koyucam senin ravza adında kızın varmı yoksa yeni mi koyacaksın🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 14 haftalık hamileyim eskiden hiç zararlı şeyler yemezdim ama canm artık çok çekiyor ve şu sıralar cips yiyorum bir yandan korkuyrm da ama canım sürekli istiyor bı şey olurmu yaaa
Bende gebelikte çok tüketmiştim kuzum ya sonuçta canin istiyor aşırıya kaçmadan yiyebilirsin

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aşırıya kaçmadıkta ye canım bende yiyorum valla normalde abur cubur yiyen biri değilim bu bebe sayesinde yiyorum😂 bu arada bende kızıma ravza ismini koyucam senin ravza adında kızın varmı yoksa yeni mi koyacaksın🥰
Cvbn için teşekkür ederim cnm ilk kızımn adı ravzanur şimdiknn cinsiyetini daha öğrenemedim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende gebelikte çok tüketmiştim kuzum ya sonuçta canin istiyor aşırıya kaçmadan yiyebilirsin
Çok sağolun kızlar ya içim rahatladı,yemicem diyip duruyorm kendimi tutamıyorum bı turlu

Benimde canım çok istiyor kendime hakim olamıyorum😃😃😃😂🤦‍♀️
Hehe yalnız değilmişim 🙈

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Cvbn için teşekkür ederim cnm ilk kızımn adı ravzanur şimdiknn cinsiyetini daha öğrenemedim 😊

Çok sağolun kızlar ya içim rahatladı,yemicem diyip duruyorm kendimi tutamıyorum bı turlu

Hehe yalnız değilmişim 🙈
Rica ederiz canım benim ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Hehe yalnız değilmişim 🙈
Evet canım benim😃😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar