Sorum var Gebelikte çok fazla kilo almamak için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Gebelikte çok fazla kilo almamak için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,424 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte çok fazla kilo almamak için
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
27+2 76 kiloyla hamile kaldim şuan 83 olmuşum daha ayimda var nasil dengeliye bilirim kilomu 100leri görmemek için ne önerirsiniz c
Ekmek, makarna, pilav gibi pirinç pilavı yani şeker ve ödem yapacak tuz, abur cuburlardan uzak dur tamamen yeşillik ve kırmızı et ye canım az az ama öğünün çok olsun günde mesele kaç öğün yiyorsun ona göre ayarla kendini eğer gebelikte bir tehliken yoksa azar azar yürürş yap kendini yormayacak şekilde..bol bol su iç

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Z

Zümre

Guest
Ekmek, makarna, pilav gibi pirinç pilavı yani şeker ve ödem yapacak tuz, abur cuburlardan uzak dur tamamen yeşillik ve kırmızı et ye canım az az ama öğünün çok olsun günde mesele kaç öğün yiyorsun ona göre ayarla kendini eğer gebelikte bir tehliken yoksa azar azar yürürş yap kendini yormayacak şekilde..bol bol su iç
Abur cubur yemiyorum canim sabah yiyorum öğlen meyve akşamda ne varsa bi kaç gündür canim sürekli biber ve patates kızartamasi istiyor ve yiyorum 😊ilk zamanlar tehlikem vardi doktor tehliken yok dedi artik ama bn daha yürüşe başlamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Abur cubur yemiyorum canim sabah yiyorum öğlen meyve akşamda ne varsa bi kaç gündür canim sürekli biber ve patates kızartamasi istiyor ve yiyorum 😊ilk zamanlar tehlikem vardi doktor tehliken yok dedi artik ama bn daha yürüşe başlamadım
Ahh o kızartma 😍😍 çok kilo aldırıyor korkma alsan bile doğumdan sonra hepsi gidiyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar