Gebelikte covid aşısı olunacak diyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Gebelikte covid aşısı olunacak diyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte covid aşısı olunacak diyorlar
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba yeni bişy duydum ama doğru mu değilmi bilmiyorum hamilelerin ve bebeklerin mutasyonlu virüsten çok etkilendiği için 3.aydan itibaren gebelere de aşı yapılacağı haberi çıktı bilgisi olan varmı

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hamilelere sıra gelmez cnm daha yaşlılara 2.doz bile yapılmadı

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba yeni bişy duydum ama doğru mu değilmi bilmiyorum hamilelerin ve bebeklerin mutasyonlu virüsten çok etkilendiği için 3.aydan itibaren gebelere de aşı yapılacağı haberi çıktı bilgisi olan varmı
Mesala ben her pazara markete gtsem eve geldgmde hasta oluorum kemklerm agrio anlamadim gtti .. hamle oldgmdn beri byle ..

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yo hergn parka gidioruz oglumu goturuyroum birkmio evde oturuyum ..
Kaçıncı haftadasın. İki bardak içebiliyorsan süt iç yoğurt ye çekirdek yiyebilirsin bu avuç kadar birazda hava değişimi olduğundan olabilir. Benimde baldırlarım çok ağrıyor bide belim bi kaç gündür çok ağrıyor hiç beslenemedim o yüzden sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar