Gebelikte covid olan atlatan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Gebelikte covid olan atlatan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 734 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte covid olan atlatan
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık hamileyim covid aşısı olmadım ve aşırı derecede tedirginim ve aklım karışık aşı olmadan atlatan var mı ya da aşı işe ilgili doktorunuz neler dedi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık hamileyim covid aşısı olmadım ve aşırı derecede tedirginim ve aklım karışık aşı olmadan atlatan var mı ya da aşı işe ilgili doktorunuz neler dedi
28 +4 günlüğüm doktorum aşıyı önermiyor bebeğe yan etkisini bilmiyoruz kendini koru dedi dikkat et dedi bende korkuyorum kafam karışık bnm de geçen habere çıkan hamile kadına üzüldüm 30 gün yoğun bakımdaymis bebeğini görememiş falan aklımda kaldı o kadın

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
28 +4 günlüğüm doktorum aşıyı önermiyor bebeğe yan etkisini bilmiyoruz kendini koru dedi dikkat et dedi bende korkuyorum kafam karışık bnm de geçen habere çıkan hamile kadına üzüldüm 30 gün yoğun bakımdaymis bebeğini görememiş falan aklımda kaldı o kadın
Benim doktorum da böyle söyledi 😭

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank

Aşı oldunuzmu neye karar verdiniz
Doğum yaptınız mı yaklaşmıştır yada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar