Gebelikte dusuk kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Gebelikte dusuk kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte dusuk kilo
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.gebelikte az kilolu olmanin bebege bi zarari olurmu?ben 41 idim,38e oldum.15 haftaligim.aranizda benim gibi zayif kilolu gebelerle karsilasrtinizmi hic?gluten alerjim oldugu icin boyleyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok zayıfmışsın canım bebeğin gelişimi iyi olduğu sürece bi sorun olacağını sanmıyorum drun ne diyor bu konuda?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım sorun olmaz Allahın izni ile kız kardeşim 38 kilo ile hamile kaldı kansızlık olduğu için kilo alamıyordu doğum yaptı şükür bebekte de kendisinde de birşey yok alırsın ilerde toparlarsın inşallah

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım sorun olmaz Allahın izni ile kız kardeşim 38 kilo ile hamile kaldı kansızlık olduğu için kilo alamıyordu doğum yaptı şükür bebekte de kendisinde de birşey yok alırsın ilerde toparlarsın inşallah
Kardesiniz kac ayinda kilo aldi?kansizlik bi problem olmadimj?

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Bende zayıf hamile kaldım neredeyse 6.aya giricem 6 kilo alabildim. Ne yersem yiyeyim kilo alamıyorum Allah'a şükür bebeğim iyi ona gidiyor vitamin

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.gebelikte az kilolu olmanin bebege bi zarari olurmu?ben 41 idim,38e oldum.15 haftaligim.aranizda benim gibi zayif kilolu gebelerle karsilasrtinizmi hic?gluten alerjim oldugu icin boyleyim
Bebeğe ve kendine iyi baktığın sürece sorun olmaz canım bende 44 hamile kaldım 49 um şuan 18 haftalık bebeğim gayet iyi çok şükür 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar