gebelikte ellerde Uyuşma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan gebelikte ellerde Uyuşma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,564 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ellerde Uyuşma
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah kalkiyorum ellerimi sikamiyorum ama şiş de değil eklemlerimde güç gidiyor sanki bide sağ elin uyuşuyor 10 15 dk snr açılıyor. Yaşayan var mı?

B

Beyza sare

Guest
Bende de var ayaklarım bide çok sızlıyor sanki bütün gece iş yapmışım hiç dinlenme mişim gibi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya bunu söylemden gecemiycem maşallah herkese hiç bıkmadan cevap veriyorsunuz bayılıyorum size 😅🌺🌹
Kuzum can sıkıntısından buraya sardım bu ara ya 😂😂 çocukları yatırdım uykum yok eşim sürekli şehir dışında can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırdım face Twitter insta falan sevmiyorum, burayı buldum en son zaman geçiriyorum sohbet ediliyor iyi geliyor ne yapayım ☺️🥰😂

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum can sıkıntısından buraya sardım bu ara ya 😂😂 çocukları yatırdım uykum yok eşim sürekli şehir dışında can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırdım face Twitter insta falan sevmiyorum, burayı buldum en son zaman geçiriyorum sohbet ediliyor iyi geliyor ne yapayım ☺️🥰😂
Cok iyi yapıyorsun en güzeli sen hep burda ol bugün gün boyunca yoktun yokluğun çok belliydi İnanki 😍😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Cok iyi yapıyorsun en güzeli sen hep burda ol bugün gün boyunca yoktun yokluğun çok belliydi İnanki 😍😂
Sabahtan işlerim vardı eşimde evdeydi canım öğleden sonra hastaneye gittim büyük oğlan okuldan geldi ödevler vs derken ondan öyle oldu 😂 kıyamam ya teşekkür ederim 🥰 benim adam kıskanmaya başladı sen bu kadar telle uğraşmazdın ne yapıyorsun bu ara sürekli diye 😂 valla çok sıkılıyordum iyi geldi burası bana ☺️

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Sabahtan işlerim vardı eşimde evdeydi canım öğleden sonra hastaneye gittim büyük oğlan okuldan geldi ödevler vs derken ondan öyle oldu 😂 kıyamam ya teşekkür ederim 🥰 benim adam kıskanmaya başladı sen bu kadar telle uğraşmazdın ne yapıyorsun bu ara sürekli diye 😂 valla çok sıkılıyordum iyi geldi burası bana ☺️
Eşin çok şanslı senin gibi güler yüzlü tatlı bir eşi var bence de kıskanmali maşallah 😍 doğum yaparsan bile gitme 😂 çok cana yakın bir insansın rabbim çocukların la eşin le uzun ömürler nasip etsin inşallah 🙏🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar