Sorum var Gebelikte fitil kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Gebelikte fitil kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,790 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte fitil kullanımı
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravzanin annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 2.bucuk aylık hamileyim doktr bugün enfeksiyon için gynomax 100mg fitil verdi ama fitilin içinde hamileliğin ilk 3 aynda kullanmayınız yazıyor.Kafam karıştı yaa🤔kullanmayada korktum doktrda öyle sıradan bı doktr değildi ama,aranızda fitil kullanan oldumu ilk 3 ay
Doktorun durumunu bilerek yazmıştır canım. Düşük riskinde de bazen ilk üç ay fitil kullanilir mecburi durumlar var yani

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun durumunu bilerek yazmıştır canım. Düşük riskinde de bazen ilk üç ay fitil kullanilir mecburi durumlar var yani
Enfeksiyon için verdi cnm çok kaşıntım olmustu,meğer diğer doktrn yazdığı antibiyotik dokunmuş.bende fitili afedrsn tam koymustm prospektsü okuyunca hemn çıkmasıni sagladm korktm..azıcık etrafında bebeğin kanama gördü ama fitili enfeksiyon için yazdı..napsam bilemedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Enfeksiyon için verdi cnm çok kaşıntım olmustu,meğer diğer doktrn yazdığı antibiyotik dokunmuş.bende fitili afedrsn tam koymustm prospektsü okuyunca hemn çıkmasıni sagladm korktm..azıcık etrafında bebeğin kanama gördü ama fitili enfeksiyon için yazdı..napsam bilemedim
Bebeğinin gelişiminde problem yok değil enfeksiyon ilerlemeden tedavi olmamalı bence kullanmalısın canım ama yinede sen bilirsin başka bir doktora daha gidebilirsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İstersen iyice sor öyle kulln ilk aylar da bende de olmuştu canım bana ilaç vermişti geçti ama ben istediğim için çünkü doktor pek onaylamadı bir kere kullandım geçti ama fitil miydi hap miydi emin değilim ondan sonra birdaha gerek kalmadı şükür

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 2.bucuk aylık hamileyim doktr bugün enfeksiyon için gynomax 100mg fitil verdi ama fitilin içinde hamileliğin ilk 3 aynda kullanmayınız yazıyor.Kafam karıştı yaa🤔kullanmayada korktum doktrda öyle sıradan bı doktr değildi ama,aranızda fitil kullanan oldumu ilk 3 ay
Doktorun Yazdı ise sorun olmaz kuzum

Esma Hatunun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı fitili gebeliğin ilk aylarında (1-4 ay arası) enfeksiyon sebebiyle ben de kullandım. Ama tam kaçıncı haftaydı hatırlayamıyorum. Bi sıkıntı olmamıştı bende

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ben ilk aydan son aya kadar kulanmisim zaten sakincasi olsa doktor vermezdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar