Gebelikte göbek kaşıntısı normal mi ?

• Konbuyu başlatan Bebiss42
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebiss42 tarafından oluşturulan Gebelikte göbek kaşıntısı normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 755 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte göbek kaşıntısı normal mi ?
Konbuyu başlatan Bebiss42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
Arkadaşlar 36 haftaligim kızarıklık yok ama göbeğimde çatlak fazla var ve gobegim aşırı derecede bir haftadır kaşınıyor. Kan degerlerimde normal. Vazelin sürüyorum bundan oluyor olabilir mi başına gelen oldu mu hiç
Ben 17 haftalığım bende kaşınıyorum banyodan sonra sürekli nemlendir canım biraz da olsa geçiyor

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36 haftaligim kızarıklık yok ama göbeğimde çatlak fazla var ve gobegim aşırı derecede bir haftadır kaşınıyor. Kan degerlerimde normal. Vazelin sürüyorum bundan oluyor olabilir mi başına gelen oldu mu hiç
Bnmde aşırı kasintim oluyr 34 haftaligim çatlaklardan dolayı oluyr kaşıntı canım cildin gerildikce hem ağrıyor hem kasiniyr bnm öyle vlla hiç bişey de kullanmıyorum berbat olmuş catlaklardn gobegim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkeste oluyor canim duş al vazelinle kendini bebek yağı zeytin yağı ne bulduysa nemlendir geçer kaşıntı

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Gebeliğin ilk haftalarindan itibaren nemlendirilirse son haftalar bu şikayetler daha az olacaktir 💞

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Çatlaklardan dolayı oluyor kaşınti , cildin gerileiği için sürekli nemlendirici sür kaşınan yerlere anca öyle rahat edersin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar