Gebelikte Gyno Ferro Sanol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Gebelikte Gyno Ferro Sanol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,119 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte Gyno Ferro Sanol
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nes1234

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Doktor demir ve kan için Gyno Ferro Sanol verdi ama eczaneye nasıl kullanmam gerektiğini sormayı unuttum. Prospektüsüne bakınca günde 1 kere diye gördüm belli bir kiloya kadar. Ben de günde bir kere tok olarak kullanıyorum. Kullanan varsa bilgilendirebilir mi?

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor demir ve kan için Gyno Ferro Sanol verdi ama eczaneye nasıl kullanmam gerektiğini sormayı unuttum. Prospektüsüne bakınca günde 1 kere diye gördüm belli bir kiloya kadar. Ben de günde bir kere tok olarak kullanıyorum. Kullanan varsa bilgilendirebilir mi?
Merhaba bende kullanıyorum günde bir defa aç kullanıyorum kahvaltıdan önce . Sonra sağlık ocağındaki hemşire kahvaltıyla arası en az 2 saat olması gerekiyor demirin emilmesi için dedi . Akşamları yatmadan önce iç dedi bende öyle kullanıyorum şuan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende kullanıyorum kuzum günde 1 kez tok karina ama onu içerken bana doktorum çay içme dedi içtikten sonra peynir de yeme dedi o şekil kullanıyorum ben de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba bende kullanıyorum günde bir defa aç kullanıyorum kahvaltıdan önce . Sonra sağlık ocağındaki hemşire kahvaltıyla arası en az 2 saat olması gerekiyor demirin emilmesi için dedi . Akşamları yatmadan önce iç dedi bende öyle kullanıyorum şuan
Dmeek ki herkese farklı diyorlar

Aldığın eczaneye git sor canım o sana der böyle böyle diye doktorun nasıl yazdıysa herkes aynı kullanmiyor sanırım

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum kuzum günde 1 kez tok karina ama onu içerken bana doktorum çay içme dedi içtikten sonra peynir de yeme dedi o şekil kullanıyorum ben de

Dmeek ki herkese farklı diyorlar

Aldığın eczaneye git sor canım o sana der böyle böyle diye doktorun nasıl yazdıysa herkes aynı kullanmiyor sanırım
Yaa keşke unutmasaydım sormayı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canim bnde oyle kullaniyodum . Yanlis kullaniyormusum 😬 tok karnina almak sinir agresiflik ofke yapiyormus ac karnina Alman gerek kahvaltidan once . Gece yarisi uyaniyosan ozamn icebilirsin mesela bn oyle yapiyodum

Nes1234

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte demir çok çok önemli. Dışardan alinan gıdalar bu eksikliği tamamlayamiyor. Demir emilimi C vitamini varlığında iyi olur. Kahvaltıdan 2saat sonra meyve suyu ile alın. Bir portakal yiyiyorum ben attıktan sonra mesela. Bende de Demir eksikliği var günde 2aldigim zaman aşırı kabızlık yapıyor ama bir alabilirsin dedi doktorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar