Gebelikte Hafif kanama normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayattaki mucize tarafından oluşturulan Gebelikte Hafif kanama normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 654 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Hafif kanama normal mi
Konbuyu başlatan Hayattaki mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Hayattaki mucize

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 haftalik hamileyim bugun uyandigimda ic camasirinda 2 3 damla kanamam vardi doktor randevum yarin ama bugune cekitik saat 4 e acaba buyudugu icinmi yoksa dusuk degildir dimi hic agrim falan cok cunku

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 haftalik hamileyim bugun uyandigimda ic camasirinda 2 3 damla kanamam vardi doktor randevum yarin ama bugune cekitik saat 4 e acaba buyudugu icinmi yoksa dusuk degildir dimi hic agrim falan cok cunku
Cnm kanama lekelenme herkezde başka nedenlerden dolayı olur , bazen normal bazen düşüğe sebeb olur iyi dûşün bugun doktordaymışsın, hakkında hayırlısı olur inşalla 😍

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Düşük olsa bel ve kasık ağrın olurdu canım. Sıkıntı etme kendini strese sokma. Ben düşük yaşadım öyle az kanama olmuyorsun pespembe taze kan geliyor ve kasıklarım kırılacak gibi ağrıyordu belim kalcam keza öyle, ağrıdan kıvranıyordum o derecede düşün bide ağrı eşiğim yüksektir kolayca ağrılardan etkilenmem yani senin düşük olduğunu düşünmüyorum ama doktora görün için rahat etsin

...

Moderator
Mod
rank
Cok sukur biseyim yokmus buyuyo ondan sanirim hic bi skntimiz yokmus 2 hafta sonra 2 li taramamiz olucak ins sagsalim onuda atlatiriz peki dusuk tehlikesi nezamana kadar oluyor ole bi zaman varmi
Birşey olmadığına sevindim canım.Sağlıkla al kucağına inşaAllah😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birşey olmadığına sevindim canım.Sağlıkla al kucağına inşaAllah😘
İlk üç ay düşük tehlikesi oluyor.Bol bol dinlen canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar