Gebelikte hurma yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💗Canan&Ebuzer💗 tarafından oluşturulan Gebelikte hurma yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,119 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte hurma yemek
Konbuyu başlatan 💗Canan&Ebuzer💗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaçıncı haftada hurma yemek gerikir? Yiyenlerin doğumu kolay geçtimi gerçekten?
Canım 36 37 haftalarda başlayın günde 7 tane, 1 tane yiyip 1 bardak su için diyorlar arka arkaya o denli yiyip su içilmez gün içine yayarak 7 sanırım. Benim 3 bu ama yeni duydum o haftalara gelince deneyeceğim bu sefer bakalım faydası olacak mı ☺️

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Canım 36 37 haftalarda başlayın günde 7 tane, 1 tane yiyip 1 bardak su için diyorlar arka arkaya o denli yiyip su içilmez gün içine yayarak 7 sanırım. Benim 3 bu ama yeni duydum o haftalara gelince deneyeceğim bu sefer bakalım faydası olacak mı ☺️
Anladım cnm çok teşekkür ederim inşallah faydası olur😊 ben 34+6 haftalık gebeyim 2.si buda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah sağol canım haber veririm😊buda kolay geçsin artık ya 1.sinde mafoldum
Tamam canım ☺️ İnşallah kolay olur ya ikinci de bi nebze de olsa daha rahat geçiyor bilinçli olduğun, neyi nasıl yapacağını bildiğin için. Tabi o kısım çatala çıkınca başlıyor ve bence en basit kısmı o oluyor artık, benim korktuğum sancılar tersim galiba ben biraz 😂

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım ☺️ İnşallah kolay olur ya ikinci de bi nebze de olsa daha rahat geçiyor bilinçli olduğun, neyi nasıl yapacağını bildiğin için. Tabi o kısım çatala çıkınca başlıyor ve bence en basit kısmı o oluyor artık, benim korktuğum sancılar tersim galiba ben biraz 😂
Allah hepimizin yardımcısı olsun valla hiç kolay değil. Benim doğum deyince ödüm kopuyor resmen her ayrıntısından korkuyorum 😬

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah hepimizin yardımcısı olsun valla hiç kolay değil. Benim doğum deyince ödüm kopuyor resmen her ayrıntısından korkuyorum 😬
Amin canım inşallah 🙏 ilk başlarda bende öyleydim zaman geçtikçe biraz biraz geçmeye başladı sanki. 24 haftalıkken acile gittim doğumhanenin oradan geçerken bayılacaktım neredeyse stresten o hale gelmiştim 😂 şu günler az iyiyim geçti sanki 🙄 gerçi geçmese ne yapacağım psikolojik olarak kendimi hazırlamaya çalışıyorum herhalde içeride tutacak halim yok mecbur çıkacak bu çocuk 😂😂

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🙏 ilk başlarda bende öyleydim zaman geçtikçe biraz biraz geçmeye başladı sanki. 24 haftalıkken acile gittim doğumhanenin oradan geçerken bayılacaktım neredeyse stresten o hale gelmiştim 😂 şu günler az iyiyim geçti sanki 🙄 gerçi geçmese ne yapacağım psikolojik olarak kendimi hazırlamaya çalışıyorum herhalde içeride tutacak halim yok mecbur çıkacak bu çocuk 😂😂
Sağ salim atlatalım inşallah bebeklerde sağlıkla doğsun inşallah. Elbet buda gelir geçer rabbim bir sancida kurtarsın hepimizi🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar