Gebelikte İçine boşalmak bebege zarar verir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Handeee tarafından oluşturulan Gebelikte İçine boşalmak bebege zarar verir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,539 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte İçine boşalmak bebege zarar verir mi
Konbuyu başlatan Handeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar utanıyorum ama 5 aylık gebelik içine boşalınca bişey oluyor mu bebeğe zararı yada sonrası bilginiz var mı

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar utanıyorum ama 5 aylık gebelik içine boşalınca bişey oluyor mu bebeğe zararı yada sonrası bilginiz var mı
bebeginiz anne rahmine dustugu andan itibaren rahim girişi kanli mukusla kapanir oraya bir tipa olur disardan gelecek herhangi bir mikroba vs karsi bebegin korunmasi icindir taaaki doguma kadar orda tıpa olur buna nişan gelmesi derler genelde . Kisaca herhangi birsey olmaz canim

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
bebeginiz anne rahmine dustugu andan itibaren rahim girişi kanli mukusla kapanir oraya bir tipa olur disardan gelecek herhangi bir mikroba vs karsi bebegin korunmasi icindir taaaki doguma kadar orda tıpa olur buna nişan gelmesi derler genelde . Kisaca herhangi birsey olmaz canim
Aa cok teşekkür ederim içim rahatladı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Begümüm sesin çıkmıyor iyisin bi yaramazlık yok demi❤

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde🤭🙋‍♀️
Kuzu iyiyim de evden aman bulup yetişemiyorum 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Napıon kuzu nasılsın
Valla begüm napsın ejderha terbiyecisi gibi bir küçük boy bir büyük boy iki manyakla uğraşıyorum 😂 sen nasılsın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar