Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,197 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 21 haftalik hamileyim. 2 gundur idrar yolu enfeksiyonu icin tedaviye basladim.biraz gec basladim.ne zaman etkisini gormeye baslarim?tedavi edersem gecip gidermi?(

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile olmadan önce çok şiddetli bir şekilde yaşadım bir yığın tedavi gördüm iyileştim ağır antibiyotikler kullandım enfeksiyon kanıma karışmıştı şimdi tekrar kaptım ve doktorum ilaç kullanmamami bol su içerek atmami istedi çünkü hafif ilaç vericem onunda faydası olmayacak dedi o yüzden hiç kullanmamayı tercih ediyorum inşallah geçer iç çamaşırına dikkat et sürekli değiştir sık sık duş al ve çok su iç doğal antibiyotik kullan sarımsak soğan yemeğe çalış

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 21 haftalik hamileyim. 2 gundur idrar yolu enfeksiyonu icin tedaviye basladim.biraz gec basladim.ne zaman etkisini gormeye baslarim?tedavi edersem gecip gidermi?(
Bol bol su iç camaşırını değiş gebelikte rahim genişlediği için normale göre daha sık oluyomuş

Musab ın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu durumu yaşadim üromisin kullandin mi cok iyi gelmisti bana hamilelikte kullaniliyo şase gibi bisey tek kullanımlık

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli iç çamaşırı değiştir ve bolca su tüket canım bunlarında çok faydası var genital bölgeni temizlerken sabun kullanma

Tüm sayfalar yüklendi.