Gebelikte idrarda Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşraomer tarafından oluşturulan Gebelikte idrarda Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrarda Enfeksiyon
Konbuyu başlatan Büşraomer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Büşraomer

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 37+2 günlük hamileyim bugün sağlık ocağına gittim kontrol için idrarimda kum. Dokenlerde olucak kadar enfeksiyon çıktı bol su iç yarın tekrar bakalım dediler pazartesi günüde doktoruma gidicem acaba bu konuda tecrübesi olan varmı bebeğe bir zararı. Olurmu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar 37+2 günlük hamileyim bugün sağlık ocağına gittim kontrol için idrarimda kum. Dokenlerde olucak kadar enfeksiyon çıktı bol su iç yarın tekrar bakalım dediler pazartesi günüde doktoruma gidicem acaba bu konuda tecrübesi olan varmı bebeğe bir zararı. Olurmu
Önlem alınmaz tedavi edilmezse ilerleyip bebeğe öyle zarar verebilir ama kadın doğumcular tek kullanımlık suda eriyen toz ilaç veriyorlar genelde ama sen Dr ye danışmadan alma hatta bugünden arayıp danişabilirsin. En azından vakit kaybetmemiş olursun canım

Ebru buğlem

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi aynı sorun bende de var iki defa 1000 mg antibiyotik ve toz kullandım 34.4 günlük hamileyim ve protein kaçağı olabilir veya erken dogum olabilir bebeğini ve seni zehirleye bilir dediler veya erken dogum olup seni 15 gun yaptırabiliriz cocugunda küvete alınabilir dediler ins sali günü beli olcak sonclancak ins

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar