Gebelikte kabizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Gebelikte kabizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 493 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kabizlik
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.18 haftalik hamileyim.ve herzaman kabizlikdan sikayetim var.kabizlik bebege zarar verirmi?kabizlik sorunu olup,bebegini sonda kucagina alan varmi?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım bebeğe birşey olmaz Allahın izni ile bende ilk hamileliğimde çok çektim ağrıdan ağlıyordum karnımda ağrı oluyordu kaç gün giremedim en son gece acile gittik Dr bir krem verdi onu kullandım o rahatlatmıştı bir doktora görün canım

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.18 haftalik hamileyim.ve herzaman kabizlikdan sikayetim var.kabizlik bebege zarar verirmi?kabizlik sorunu olup,bebegini sonda kucagina alan varmi?
Korkama cnm bnm görümcem 11 gün boyunca lavaboya cikamamisti utandığı için de kimseye bsy diyememisti çok şükür Bsy olmadı bol bol kaysi suyu iç çok iyi geliyo

Rümeysa Rümeysa

Kayıtlı Üye
rank
Bende 18+5 haftalık hamileyim. Yaklaşık 2 aydır o sıkıntıyı çekiyorum zeytinyağı iç arada hem sağlıklı hemde iyi geliyor kayısı fln da iyi geliyor

Bende 18+5 haftalık hamileyim. Yaklaşık 2 aydır o sıkıntıyı çekiyorum zeytinyağı iç arada hem sağlıklı hemde iyi geliyor kayısı fln da iyi geliyor
Sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı zeytin yağına birkaç damla limon suyu sıkıp içerseniz hem ciğerleri temizliyor hem kabızlığa iyi geliyor.
(Limon Tansiyon düşürmek içinde kullanıldığı için tansiyon problemi yasamiyorsaniz tercih edin)

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Dulcosoft diye bir bitkisel ilaç var eczanede satılıyor. Hamileler ve çocuklar da kullanabiliyor. Bir eczacıya danışmanı öneririm.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe sıkıntı olmaz ama size sıkıntı olabilir afedersiniz çok ıkınmamaya çalışın çatlama yada yırtılma olursa daha çok sorun yaşarsınız

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Kabızlık tan bebişe bişey oldupubı duymadım ama fazla ıkınıp zorlanma tabii duphalac diye Bi şurup var kadın doğum uzmanları veriyor danış istersen Dr sabah kahvaltıdan yarım saat önce içiyon işe yarıyor aşırıysa sabah akşam bide kuru kayısı erik incir üstüne ılık su iç kuru gıdalardan uzak dur işe yarıyor bende hemoroid var kan geliyor ama tatlıya aram yok kuru çerez tüjetemiyoö ben ne yaparım bilmiyorum işe yarayan şeylerde aksine tatlı şeyler 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar