Gebelikte kalça ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SemaCan tarafından oluşturulan Gebelikte kalça ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,235 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kalça ağrısı
Konbuyu başlatan SemaCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 19+3 günlük hamileyim ve yoruldugum zaman kalça ağrılarım oluyo ve yuruyemeyecek kadar sancılı oluyo. Dinlendigimde geçiyor fakat bunun bebeğe zararı varmı endişeleniyorum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 19+3 günlük hamileyim ve yoruldugum zaman kalça ağrılarım oluyo ve yuruyemeyecek kadar sancılı oluyo. Dinlendigimde geçiyor fakat bunun bebeğe zararı varmı endişeleniyorum.
Dinlenince geçiyorsa korkma canım ama şiddetli oluyorsa ağrıların ne olur ne olmaz bi dra görün istersen geçmiş olsun

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende 28 haftalık hamileyim sağ bacağımda ağrı var bugün oldu üzerine basamıyorum kalça ağrısı normal bebeğin ağırlığından olabilir bebek kilo aldıkça baskı yapabilir bebeğe hiçbir zararı yok

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 28 haftalık hamileyim sağ bacağımda ağrı var bugün oldu üzerine basamıyorum kalça ağrısı normal bebeğin ağırlığından olabilir bebek kilo aldıkça baskı yapabilir bebeğe hiçbir zararı yok
İşte benim daha 19+4 olduğu için biraz tedirgin oldum. Ama yine de teşekkür ederimmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenince geçiyorsa korkma canım ama şiddetli oluyorsa ağrıların ne olur ne olmaz bi dra görün istersen geçmiş olsun
Dinlenince geciyo ama yine de yarın doktora gidicem zaten o zaman soracağım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
İşte benim daha 19+4 olduğu için biraz tedirgin oldum. Ama yine de teşekkür ederimmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenince geciyo ama yine de yarın doktora gidicem zaten o zaman soracağım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için
Evet
Rica ederim canım ne yaptın gittin mi dra?
Evet canım gittim bugün doktora. Hiç bı sorun yok zaman geçtikçe bu tür ağrılar olabilir çocuğun büyümesiyle alakalı dedi çok normal dedi. Eğer istersen magnezyum kullanabilirsin dedi

Tüm sayfalar yüklendi.