Sorum var Gebelikte kan sulandırıcı oksapar unuttum

• Konbuyu başlatan Sea
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sea tarafından oluşturulan Gebelikte kan sulandırıcı oksapar unuttum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kan sulandırıcı oksapar unuttum
Konbuyu başlatan Sea
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
S

Sea

Guest
Kan pıhtılasması sorunum var oksapar kullanıyorum düzenli olarak 9 haftalık gebeyim ama dün evde var sandım meğer kalmamış vurulamadım 1 gün vurulamadım için bebeklerimde sıkıntı olmaz dimi (pıhtılasma sorunu olupda bilmeyenlerin bebeklerinin kalbi duruyor) bende korktum birşey olmaz bebeklerime zarar verecek değilmi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kan pıhtılasması sorunum var oksapar kullanıyorum düzenli olarak 9 haftalık gebeyim ama dün evde var sandım meğer kalmamış vurulamadım 1 gün vurulamadım için bebeklerimde sıkıntı olmaz dimi (pıhtılasma sorunu olupda bilmeyenlerin bebeklerinin kalbi duruyor) bende korktum birşey olmaz bebeklerime zarar verecek değilmi
1 günden birşey olmaz canım en kısa zamanda temin et tekrar kullanmaya başla

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben de kullanıyordum canım ben de bazen bir gün iki gün aksattığım olabiliyordu Ama hiçbir sorun olmamıştı Ama gene de En kısa zamanda Yani bugün al ve başla İnşallah bir şey olmaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bugünlükten bir şey olmaz kuzum ama bir daha aksatmamaya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.