Gebelikte kan uyuşmazligi normal doguma engel olur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma pp tarafından oluşturulan Gebelikte kan uyuşmazligi normal doguma engel olur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,876 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kan uyuşmazligi normal doguma engel olur mu ?
Konbuyu başlatan Fatma pp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben ve eşimdede kan uyuşmazlığı var doktorla doğumu daha konuşmadık ama onun bi iğnesi varmış onu olacakmışım doğumdan sonra büyük ihtimal sende olacaksın ikinci gebelikte riski azaltmak için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bisey merak ettim kan uyuşmazlığı normal doğuma sorun olurmu acaba
Olmuyor kuzum benim yengem iki kez normal doğum yaptı kan uyuşmazlığı olduğu halde iğne vuruyorlar diye biliyorum 1. Bebekte vurmadilqr ama ona rağmen normal yaptı 2. De de doktorlar belirli bir haftaya gelince vurdular onu da normal yaptı

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Ben ve eşimdede kan uyuşmazlığı var doktorla doğumu daha konuşmadık ama onun bi iğnesi varmış onu olacakmışım doğumdan sonra büyük ihtimal sende olacaksın ikinci gebelikte riski azaltmak için
Benim bir dustugum var düşük sonrası hemen iğne yapıldı 28 haftada bir daha yapılacakmış ama merak ettim bir sorun olurmu diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de kan uyuşmazlığı var doktorum daha sorun olur felan demedi daha bu gün kan verdim bebeğimin kan grubunu öğrenmek için inşallah negatif çıkar diye

Olmuyor kuzum benim yengem iki kez normal doğum yaptı kan uyuşmazlığı olduğu halde iğne vuruyorlar diye biliyorum 1. Bebekte vurmadilqr ama ona rağmen normal yaptı 2. De de doktorlar belirli bir haftaya gelince vurdular onu da normal yaptı
Hım maşallah bende bir kere yaptırdım iğne ama cevremde degisik degisik şeyler duydum da kan uyuşmazlığı hakkında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar