Gebelikte Kanama alani tekrarlar mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Gebelikte Kanama alani tekrarlar mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kanama alani tekrarlar mı
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mucizebebekim

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şuan 12. Haftadayim ama bu haftalara kadar kanama alanım vardı hep şuan kanama alanı gözükmediğini söyledi doktor tekrar olur mu başına gelen varmi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şuan 12. Haftadayim ama bu haftalara kadar kanama alanım vardı hep şuan kanama alanı gözükmediğini söyledi doktor tekrar olur mu başına gelen varmi
Olmaz canım 12 haftadan sonra kanama yada düşük riski azalıyor sen yine de dikkat et kendine zaten ilaçları da 12 haftaya kadar kullandırıyorlar

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz canım 12 haftadan sonra kanama yada düşük riski azalıyor sen yine de dikkat et kendine zaten ilaçları da 12 haftaya kadar kullandırıyorlar
Dikkat ediyorum ağır kaldırmıyorum progestan kullanıyorum ama bisey demedi doktor bırak diye yürüyüş yapsam bisey olur mu ki yavaş yavas

HamisAnneler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde kese etrafinda kanama alanı varya 7+4 günlük doktor progestan hap verdi dusük tehliken var dedi ama ben hic kanama görmüyorum siz de kanama oldumu acaba

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde kese etrafinda kanama alanı varya 7+4 günlük doktor progestan hap verdi dusük tehliken var dedi ama ben hic kanama görmüyorum siz de kanama oldumu acaba
Bende 2 kere adet kanaması gibi oldu benim de 6.haftanın sonunda başladı sonra ara ara leke şeklinde olmuştu ben kanama olmadığı zamanlarda da hep yattim sadece yemek yedim tuvalet o kadar sürekli yattim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem progestan kullanıyorum günde 3 kere hemde Haftada iğne vurduruyirum ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar