Gebelikte kanamasi olanlar

• Konbuyu başlatan Hndn
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hndn tarafından oluşturulan Gebelikte kanamasi olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 333 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanamasi olanlar
Konbuyu başlatan Hndn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sensey
H

Hndn

Guest
8 haftalık hamileyim kahverengi lekeleme olunca doktora gittim alttan bakti kanamam dahada arttı ayrıca rengide koyu kırmızıya dönüştü hap verip yolladılar npmam lazim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Haplarını kulllan ve wc dışında yataktan kalkma ev işleri yapma cnm kanaman durunca

İklim

Kayıtlı Üye
rank
8 haftalık hamileyim kahverengi lekeleme olunca doktora gittim alttan bakti kanamam dahada arttı ayrıca rengide koyu kırmızıya dönüştü hap verip yolladılar npmam lazim
Kendini yorma ağır şeyler kaldırma bol bol dinlen ilacinida düzenli kullan o durdurur inşaallah geçmiş olsun 🙏

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Benimee vardı kanamam 11 hafta olana kadar devam etti önce leke olarak başladı sonra 2 kere adet kanaması gibi çok fazla geldi ilk ogrendigimden beri vardı hep yattım ayaklarımın altına yastık koydum yüksek tuttum hiç kalkmadım. Haftada iğne kullandım bide progestan ilaç kullandım çok şükür şuan 15 haftalik bişeyim yok gibi.. şuan yapacagin yatmak sadece tuvalet ve yemek dışında yatmak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar