Gebelikte Karnımda çıt çıt gelmesi normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma Tanık tarafından oluşturulan Gebelikte Karnımda çıt çıt gelmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 431 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Karnımda çıt çıt gelmesi normal mi
Konbuyu başlatan Esma Tanık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün otururken karnımda parmak çıtlaması gibi Çıt Çıt sesler geliyordu sizde de böyle bir şey oldu mu yoksa bana öyle geldi yardımcı olursanız sevinirim biraz Şoka😮

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün otururken karnımda parmak çıtlaması gibi Çıt Çıt sesler geliyordu sizde de böyle bir şey oldu mu yoksa bana öyle geldi yardımcı olursanız sevinirim biraz Şoka😮

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Olmadı ama böyle bi kaç post daha açılmıştı çok şaşırmıştım. Sebebini doktoruna sorarsan yazar mısın meraktayım 😂

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende ses geldi birkaç kez ama midemden geldiğini düşünüyorum çok değişik sesler bağırsak desen değil fokurdama gibi biseydi bende anlamadım 🤷‍♀️🤷‍♀️

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bendende gelmişti cit cit diye ilk postu purda ben açtım kimse öyle bişey olmadı dedi sonra araştırdım çoğu insanda oluyormuş ama doktorlar Bi anlam vermiyormuş bebeğim doğdu 2 aylık arada elleri falan tutarken çok kütlüyo. Acaba karnımda damı kütlüyodu diye düşünüyorum🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar