Gebelikte karnın kaşınması normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby l Love you Kübra tarafından oluşturulan Gebelikte karnın kaşınması normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte karnın kaşınması normal mi
Konbuyu başlatan Baby l Love you Kübra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim karnım kabuklanmis ve kızarmış hafif çizik çizik sizce neden oluyor bilgisi olan var mı kasiniyo ama kasimiyorum
Elinden geldiğince kaşıma canım çatlak oluşuyor. Tırnağını sürmemeye çalış. Bezle ya da tülbentle havluyla biseyle kası. Ben yaptım o hatayı. Tatlı tatlı kaşınıyordu. Çatlak oluşturmaya başladı. Sürekli krem yağ sür

Baby l Love you Kübra

Kayıtlı Üye
rank
Elinden geldiğince kaşıma canım çatlak oluşuyor. Tırnağını sürmemeye çalış. Bezle ya da tülbentle havluyla biseyle kası. Ben yaptım o hatayı. Tatlı tatlı kaşınıyordu. Çatlak oluşturmaya başladı. Sürekli krem yağ sür
Tmm cnm saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her gün düzenli nemlendir canım kaç haftalıksın bilmiyorum ama hafta ilerledikçe kaşıntı artıyor 27 haftalık olduk sayılır bendede oluyor
15 haftalık cnm kasimiyorum bakalım yağ sürüyorum bebek yağ insallh çatlak çok olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar