gebelikte Kaşıntı canesten krem gynoflor kullanan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan gebelikte Kaşıntı canesten krem gynoflor kullanan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,602 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Kaşıntı canesten krem gynoflor kullanan
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hasret kiselii

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kaşintim vardi vajinamda dayanılmaz hale gelmişti gittim sağlık ocağına canesten krem bide gynoflor hap yazdı kullanan varmi etki ediyomu

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde hafif bir kaşıntm var arada sırada oluyor sağlık ocağına idrar tahlili versem ordaki aile hekimi ilaç yazar mı yoksa tahili kendi doktoruma mi götursem
Canım ben sadece kaşintim var dedim bu ilaçları yazdı tahlil falan istemedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canm zararı olmaz aksine kullanmazsan ilaçları rahatsızlığın devam ederse daha tehlikeli gebelikte de doğum zamanı da. İyice ilerlemeden tedavi edilmesi daha iyi olur
Çok sağol canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde hafif bir kaşıntm var arada sırada oluyor sağlık ocağına idrar tahlili versem ordaki aile hekimi ilaç yazar mı yoksa tahili kendi doktoruma mi götursem
Aile hekimi de yazar canım uygun olan ilaçları. Kontrol zamanın geldiğinde kendi druna da götürür gösterirsin sonuçları da idrarda enfeksiyon çıkarsa verdiği ilaçları da. Beni bugün drum alttan muayene etti o şekilde dedi mantar, enfeksiyon falan yok diye. Benim tek şikayetim su gibi akıntı olması bide kaşıntı yanma vs yok bende

Canım ben sadece kaşintim var dedim bu ilaçları yazdı tahlil falan istemedi

Çok sağol canım
Daha önce devlete gittiğimde bana da Dr tahlil istemeden ilaç yazdı enfeksiyon var diye tahlil yapmadığı için benimde enfeksiyon tarzında şikayetlerim olmadığı için alıp kullanmadım. Ama sende aşırı kaşıntı oluyormuş o enfeksiyon kaynaklı oluyor sadece canım ondan olabilir. İçin rahat etmediyse git tahlil yaptır yine istersen ama büyük ihtimalle vardır çünkü mantar yada enfeksiyon olması yapıyor onu

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Aile hekimliklerinde idrar tahlili alınmıyor bildiğim kadarıyla.

Kızlar çok kaşintim vardi vajinamda dayanılmaz hale gelmişti gittim sağlık ocağına canesten krem bide gynoflor hap yazdı kullanan varmi etki ediyomu
Gynoflorun hap olduğuna emin misin? Vajinal tablet olmasın o?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar