Gebelikte kaşıntı neden olur

• Konbuyu başlatan Aynur
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynur tarafından oluşturulan Gebelikte kaşıntı neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kaşıntı neden olur
Konbuyu başlatan Aynur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynur
A

Aynur

Guest
Gebelikte kaşıntı neden olur, heryerim kaşınıyor özellikle uyumaya geçtiğim zamanlar 2 defa duş almak zorunda kalıyorum hergün benim gibi olanlar var mı Varsa neler yaptınz yardm lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna bir danışmanı öneririm, kaç haftalık gebelik. Karaciğer enzimlerinde artış olmuş olabilir, o da bebeği etkiler.

Doktoruna bir danışmanı öneririm, kaç haftalık gebelik. Karaciğer enzimlerinde artış olmuş olabilir, o da bebeği etkiler.

Son düzenleme:

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, karın bölgesinde basenlerde varsa kaşınmaniz buyumelerden dolayı derimiz gerildiği için oluyor krem veya yağlari kullanmaya başlamanız lazım. Kaç haftalıksiniz şuan? Alerjide olabilir nasıl bir kaşınma nerelerde onu bilmek lazım.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
C
Gebelikte kaşıntı neden olur, heryerim kaşınıyor özellikle uyumaya geçtiğim zamanlar 2 defa duş almak zorunda kalıyorum hergün benim gibi olanlar var mı Varsa neler yaptınz yardm lütfen

Canm enfeksiyon yada mantar olmasın

A

Aynur

Guest

34 +3 haftalık gebelik

A

Aynur

Guest
Merhaba, karın bölgesinde basenlerde varsa kaşınmaniz buyumelerden dolayı derimiz gerildiği için oluyor krem veya yağlari kullanmaya başlamanız lazım. Kaç haftalıksiniz şuan? Alerjide olabilir nasıl bir kaşınma nerelerde onu bilmek lazım.
Komple tüm vücut kaşınıyo ama herhangi bir kızarıklık yok sadece kaşıntı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Komple tüm vücut kaşınıyo ama herhangi bir kızarıklık yok sadece kaşıntı
Derin gerilmeye basladigi için vudununda kaşıntılar normal birde artık yaz ayına giriyoruz havadaki nem miktarı da düşüyor o da etkili. Yaglanio kremlenin çatlamasın vücudunuz. Ödem topluyor vücut bu yüzden deride kaşıntılar oluyor gerildikce.

Tüm sayfalar yüklendi.