Gebelikte kereviz yemek tehlikeli mi

• Konbuyu başlatan Dm.dzyl
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dm.dzyl tarafından oluşturulan Gebelikte kereviz yemek tehlikeli mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kereviz yemek tehlikeli mi
Konbuyu başlatan Dm.dzyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dm.dzyl
D

Dm.dzyl

Guest
Merhaba arkadaşlar ben daha yeni gebeligimi öğrendim yani 4 haftaligim henüz ama kereviz yemek istedim bı tane küçük kereviz yoğurtlu salata yaptım yedim ama nette sonra gördüm ki tehlikeli olabiliyomus aranızda kereviz tüketen oldumu benim gibi

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben daha yeni gebeligimi öğrendim yani 4 haftaligim henüz ama kereviz yemek istedim bı tane küçük kereviz yoğurtlu salata yaptım yedim ama nette sonra gördüm ki tehlikeli olabiliyomus aranızda kereviz tüketen oldumu benim gibi
Çok yemediğin sürece bişey olmaz canım bende yemiştim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bu defa yedin bundan böyle yemezsin olur biter ☺️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
kereviz oluşan iltihaplara iyi gelir ve gebe kadınlar rahimde iltihaplanma gibi sorunları daha fazla yaşamaktadır. Bu yüzden uzmanlar hamilelik döneminde kereviz yemekte bir sakınca olmadığını belirtiler. Böyle bir bilgi var internette canım

Tüm sayfalar yüklendi.