Gebelikte kilo alımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara Atalay tarafından oluşturulan Gebelikte kilo alımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kilo alımı
Konbuyu başlatan Dilara Atalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 18 haftaligim sağlık ocağına gittim kontrole 55 kilo ile gebe kaldım 61 kilo olmuşum çok mu bu acaba ne yapmalıyım hemşire çok kilo almışsın dedi gene moral birakmadilar

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 18 haftaligim sağlık ocağına gittim kontrole 55 kilo ile gebe kaldım 61 kilo olmuşum çok mu bu acaba ne yapmalıyım hemşire çok kilo almışsın dedi gene moral birakmadilar
Kuzum takma şunları ya, ben 50 le hamile kaldım şuan 69 oldum 28 +5 günlüyüz doktor dedi maşallah şeker tansiyon hiç birşey yok bebi işin almış kilo ve beni görsen dersin bu kızmı kilo slmış

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum takma şunları ya, ben 50 le hamile kaldım şuan 69 oldum 28 +5 günlüyüz doktor dedi maşallah şeker tansiyon hiç birşey yok bebi işin almış kilo ve beni görsen dersin bu kızmı kilo slmış
Bende öyleyim kendimde değişiklik goremedim göbeğim var sadece aynı kıyafetlerim oluyor s beden aynı giyiyorum ama işte takintiliyim biraz kilolusun denince bana hemen kilo verme. İsteggi geliyor

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Bosver canim, benim gobegim buyumeye basladiginda 2 kilo almistim, cok kilo almadim dedim, gobegin var ama dediler, sanki bebegi baska yerimizde buyutecez, gobekten normal daha ne olabilir buyuyen bir hamilede 🥴

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim kendimde değişiklik goremedim göbeğim var sadece aynı kıyafetlerim oluyor s beden aynı giyiyorum ama işte takintiliyim biraz kilolusun denince bana hemen kilo verme. İsteggi geliyor
Hamilesin boşver cnm benim onlara bakma bile bazen diyorlar ay 18 kilo aldın diyorum size ne dogumdan sonra gidiyor zaten bebişim iyi gelişmesi lazım karnımda, yumurta süt vs yemem lazım haftada 3 gün balık size e dedim

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Bosver canim, benim gobegim buyumeye basladiginda 2 kilo almistim, cok kilo almadim dedim, gobegin var ama dediler, sanki bebegi baska yerimizde buyutecez, gobekten normal daha ne olabilir buyuyen bir hamilede 🥴
Yani 4 ayda 6 kilo normal değilmi bence normal yani gebelik boyunca 12 13 kilo almaliymisiz öyle dedi birde

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Hamilesin boşver cnm benim onlara bakma bile bazen diyorlar ay 18 kilo aldın diyorum size ne dogumdan sonra gidiyor zaten bebişim iyi gelişmesi lazım karnımda, yumurta süt vs yemem lazım haftada 3 gün balık size e dedim
İçim rahatladı saol vala 3 ay yattım zaten ben düşük riskim vardı şükür 1 aydır ayaktayım yine de dikkat ediyorum kendime yer içer yatarım bebişim iyi olsun da sağlıklı olsun 👍🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç takma kuzum bak benimki tekme atıyor diyor Dilara ablaya söyle takmasın kafasına😘😘😘
Oyy maasallah bende çok görmek istiyorum o günleri hareketleri net hissetmeyi insalah sağlıkla doğsun bütün bebisler ,🤲🥰

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamilelikte 3. Ay kilo vermeye başladım sağlık ocağından vermemen lazım filan dendi bu ay hamile kaldığım kiloya yeni ulaştım iki kiloya yakın almışsın normal ama dikkat et fazla olmasın dendi zaten hamilelik boyunca kilo almamış oluyorum ama onlara göre bu da fazla 🤦‍♀️🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.