Gebelikte lokosit ve eritrosit yüksekliği olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Gebelikte lokosit ve eritrosit yüksekliği olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 478 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte lokosit ve eritrosit yüksekliği olması
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgyldrrm

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 18+3 günlük olduk çok şükür 🙏🏻 bugün geçmeyen karın ağrım var cuma günü kan ve idrar testi vermiştim e nabızdan baktım sonuçlara idrarda lokosit ve eritrosit yüksekliği var bunu yaşayan oldu mu? Kontrolüm 24'ünde.

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 18+3 günlük olduk çok şükür 🙏🏻 bugün geçmeyen karın ağrım var cuma günü kan ve idrar testi vermiştim e nabızdan baktım sonuçlara idrarda lokosit ve eritrosit yüksekliği var bunu yaşayan oldu mu? Kontrolüm 24'ünde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyon var malesef doktora gidince şöyle mutlaka ilaç verebilir. Benim sürekli yüksek çıkıyor gebelikde enfeksiyon geçmesi biraz zor

Enfeksiyon var malesef doktora gidince şöyle mutlaka ilaç verebilir. Benim sürekli yüksek çıkıyor gebelikde enfeksiyon geçmesi biraz zor

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğe zararı olur mu?

Geçmiş olsun canım su icmene dikkat et insaallah gecer
Teşekkür ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar