Gebelikte migren?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Gebelikte migren? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,673 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte migren?
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Çok siddetliy baş ağrım var. Migrenim azdı mide bulantısı esliginde eşimde burda değil acile gidemiyorum ne yapim geçmiyor karanlık odada uyudum nafile yaramadı 😔😔 21+4 günlüm

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Ben parol bile yiyemiyorum bebek için hala atıyor damarlarım
Parolun zararı yokki cnm bn günde iki tane iciyodum hele başlarda dış ağrım vardı bazen 3 e çıkıyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok siddetliy baş ağrım var. Migrenim azdı mide bulantısı esliginde eşimde burda değil acile gidemiyorum ne yapim geçmiyor karanlık odada uyudum nafile yaramadı 😔😔 21+4 günlüm
Cnm ilk bir duş al saçını ıslak bırakma Allah yardımcın olsun inşallah 🤲

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Ben birtane içtim ama geçmiyor
Parolun zararı yokki cnm bn günde iki tane iciyodum hele başlarda dış ağrım vardı bazen 3 e çıkıyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm ilk bir duş al saçını ıslak bırakma Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Şimdi yine giriyim bari dusa geçmiyor ya basagrim ayrı elimdn poşeti bırakamıyorum resmen ya 😔

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Ben birtane içtim ama geçmiyor
Şimdi yine giriyim bari dusa geçmiyor ya basagrim ayrı elimdn poşeti bırakamıyorum resmen ya 😔
Cnm tansiyonun belki düşmüştür bir tuzlu ayran iç bnm ariyodu sağlık ocağına gittim tansiyonum az düşmüştü ama feci bir ağrı bide tek taraftan vuruyodu ayy Allah kimseye yaşatmasin baş ve sırt ağrısı çok kötü 😑

Tüm sayfalar yüklendi.