Sorum var Gebelikte oruç

• Konbuyu başlatan Esma Bulut
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma Bulut tarafından oluşturulan Gebelikte oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 414 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte oruç
Konbuyu başlatan Esma Bulut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar 11+6haftalik hamileyim daha bebeğimin cinsiyeti belli değil ama ben oruç tutabilirmiyim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
Canım bı iki gün dene baktın çok zorlandin tutmazsin zaten hamileler tutamayabilir sonra tutarsın bende bı iki gün denedim o zaman üç aylık hamileydim baktım midem çok bulaniyo çok halsizim çok kötüyüm tutmadım doğum dan sonra üç aylar da pazartesi Perşembe günleri tutup ramazana kadar tamamlamıştm🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Mrb arkadaşlar 11+6haftalik hamileyim daha bebeğimin cinsiyeti belli değil ama ben oruç tutabilirmiyim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
Canım iki sene oncekinde bir kaç gün hariç bnde tutmuştum herkes tut daha küçük diyorlardı doktorlar önermiyor şimdi de 32 haftalık olacağım orucun ilk günü ogunde doktora gidecgim.soracagm ama tutamam bence

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki sene oncekinde bir kaç gün hariç bnde tutmuştum herkes tut daha küçük diyorlardı doktorlar önermiyor şimdi de 32 haftalık olacağım orucun ilk günü ogunde doktora gidecgim.soracagm ama tutamam bence
Bence bunyene bağlı canım doktor zaten tutmayın diyo hep bebek susuz kalmasın diyo özellikle son haftalarda susuz kalırsa riske atmayın diyo mesela ben ilk doğum da tutamadım o zaman üç ayliktim ikincisinde son ayima denk geldi baktım tutabiliyorum tuttum taa orucun 20.gunune kadar canım doğuma giderken bile orucluydum 🤭🤭🥰kendimi çok da enerjik hissediyordum tutabilen tutuyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bence bunyene bağlı canım doktor zaten tutmayın diyo hep bebek susuz kalmasın diyo özellikle son haftalarda susuz kalırsa riske atmayın diyo mesela ben ilk doğum da tutamadım o zaman üç ayliktim ikincisinde son ayima denk geldi baktım tutabiliyorum tuttum taa orucun 20.gunune kadar canım doğuma giderken bile orucluydum 🤭🤭🥰kendimi çok da enerjik hissediyordum tutabilen tutuyor
VAlla ne güzel ne güzel maşallah sana o e ❤️❤️ vAlla bn dayanamam gibime geliyor ya bu kız sürekli bir seyler yiyorum dk başı su içiyorum dayanamym bilmiyorum denemeyi düşünüyorum ama

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
VAlla ne güzel ne güzel maşallah sana o e ❤️❤️ vAlla bn dayanamam gibime geliyor ya bu kız sürekli bir seyler yiyorum dk başı su içiyorum dayanamym bilmiyorum denemeyi düşünüyorum ama
Canım dediğim gibi denersin olmasada sonra tutarsın yani gucun yetmese zorlama mesela ben ilk hamileliğimde acıktıgim gibi midem bulaniyodu ilk aylarda ama ikincisinde öyle olmadım daha güçlüydum aksine oruç tutunca midem daha rahattı

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canım dediğim gibi denersin olmasada sonra tutarsın yani gucun yetmese zorlama mesela ben ilk hamileliğimde acıktıgim gibi midem bulaniyodu ilk aylarda ama ikincisinde öyle olmadım daha güçlüydum aksine oruç tutunca midem daha rahattı
VAlla ne güzel canım benim masallah işte bekleyip göreceğiz bakalım nasipse inşallah bende ilk bebeğim bir aylık değildi onu emzryrdum ikinci 2 aylık flndi onda tuttum buna da bellsz nasip artk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar