Gebelikte plesenta tek damar sorun olur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysima tarafından oluşturulan Gebelikte plesenta tek damar sorun olur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte plesenta tek damar sorun olur mu ?
Konbuyu başlatan Aysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Plesentada tek arter damar olup bebekte gelişim geriliği sorunu olan var mı acaba?

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Plesentada tek arter damar olup bebekte gelişim geriliği sorunu olan var mı acaba?
Gobek bağında diyosun demi kuzum benim kizim dogdugunda da 3 olmasi gerekirken tek arter demislerdi . Kalp rahatsızlığı, beyin anomalisi görülebilir ama hicbirsey de gorulmeyebilir demisti sukurler olsun kizimda bi sikintimiz olmadı hic. Korkma Allahn izniyle bisey olmaz senn bebeginde de insallah canim benim🤲💙

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Bebek nasıl canim geçmiş olsun
Şu an gelişiminde sıkıntı görünmüyor canım doğunca bir de kalbini göstereceğiz bakalım inşaallah bir sorun olmaz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gobek bağında diyosun demi kuzum benim kizim dogdugunda da 3 olmasi gerekirken tek arter demislerdi . Kalp rahatsızlığı, beyin anomalisi görülebilir ama hicbirsey de gorulmeyebilir demisti sukurler olsun kizimda bi sikintimiz olmadı hic. Korkma Allahn izniyle bisey olmaz senn bebeginde de insallah canim benim🤲💙
Inşaallah canım benim Allah razı olsun. Duanı eksik etme❤

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Şu an gelişiminde sıkıntı görünmüyor canım doğunca bir de kalbini göstereceğiz bakalım inşaallah bir sorun olmaz.

Canımm benim hicbisey cikmayacak allahin izniyle gonlunu ferah tut ❤🙏🏻

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar