gebelikte Protein kacagi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Karbeyaz tarafından oluşturulan gebelikte Protein kacagi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 664 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Protein kacagi
Konbuyu başlatan Karbeyaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elanaz222

Karbeyaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 27 haftalik gebeyim protein yuksek cikti tansiyon takibi verildi suanda tansiyonum normal bilginiz varmi beni bilgilendirirmisiniz. ..

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 27 haftalik gebeyim protein yuksek cikti tansiyon takibi verildi suanda tansiyonum normal bilginiz varmi beni bilgilendirirmisiniz. ..
Kaç çıktı tansiyonun yukselmiyosa sinirdaysa sorun değil benim 24 saatlik olan 407 çıktı tansiyonun da yoktu 27 haftalıkken bakıldı şuan 31+3 teyim

Elanaz222

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benimde protein kacagim var hamilelere tehlikeli diyorlar protein ağırlıklı beslenirsen çok etkilemiyor ben her şeyi çarpı 2 yiyordum doktorum öyle demişti mesela 1 yumurta değil 2 yumurta bi kase değil günde 2 kilo yogurt süt gibi cocuk kilolu doğmaz demisti doktor bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar