Gebelikte protein kaçağı

• Konbuyu başlatan Mukaddes
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mukaddes tarafından oluşturulan Gebelikte protein kaçağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 641 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte protein kaçağı
Konbuyu başlatan Mukaddes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn
M

Mukaddes

Guest
Merhaba kızlar ayaklarımda aşırı şişlik var dr böbrekte protein kaçağı olabilir dedi banna yardımcı olurmusunuz başına böyle bir durum gelen var mı ne önerirsiniz çok acıyor ayaklarımm😔😔😪

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ayaklarımda aşırı şişlik var dr böbrekte protein kaçağı olabilir dedi banna yardımcı olurmusunuz başına böyle bir durum gelen var mı ne önerirsiniz çok acıyor ayaklarımm😔😔😪
Kaç haftalıksın canım benimde çok şişmeye başladı normal diyorlar su içmezsen olur diyorlar ama çok su içiyorum halbuki olabildiğince hareket etmeye çalışıyorum ama şişiyor yinede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde protein kaçağı olduğu zaman köpürme olurmuş idrarda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah protein kaçağı değildir canım. O şişlik her gebelikte olur ama onunda sebep olabildiğini ilk defa duydum. Tahlil yaptırmadı mı drun?

M

Mukaddes

Guest
İnşallah protein kaçağı değildir canım. O şişlik her gebelikte olur ama onunda sebep olabildiğini ilk defa duydum. Tahlil yaptırmadı mı drun?
Yaptırdım pazartesi çıkacakmış sonuçlar
Kaç haftalıksın canım benimde çok şişmeye başladı normal diyorlar su içmezsen olur diyorlar ama çok su içiyorum halbuki olabildiğince hareket etmeye çalışıyorum ama şişiyor yinede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde protein kaçağı olduğu zaman köpürme olurmuş idrarda
27+2 oldum asırı derecede şişim beni görenler hayret içinde kalıyor nasıl bu kadar şişer diye
Evet köpurmede var idrarda

İki prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağında test yaptırdım bende de protein kaçağı çıktı canım 35.5 günlük oldum doktorumla görüştüm pazartesi büyük ihtimalle doğuma alacak ihmal etme bebeği ve seni zehirleme durumu olabiliyormuş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırdım pazartesi çıkacakmış sonuçlar

27+2 oldum asırı derecede şişim beni görenler hayret içinde kalıyor nasıl bu kadar şişer diye
Evet köpurmede var idrarda
Canım ben bir fincan türk kahvesiyle bütün şişliklerimi indirdim kahve içtiğimden beri şişlik olmadı iki üç gündür şimdi yine hafif oluyor ödemimi aldı bi kahve dene istersen. Ama aşırı ödem olması da normal değilmiş inşallah yoktur sonucunu alınca yaz bakalım bizde bilgilenmiş oluruz

M

Mrv

Guest
Bende ilk gebeligimde protein kacagi cikmisti yani preeklampsi gebelik zehirlenmesi deniliyor. Cok yuksekti degerlerim. Doktor apar topar ertesi gun doguma aldi tam 37. haftamdi . 34.haftadan sonra bebegin gobek cevresi gelismiyordu buyu.edi bebegim. Ayagimdaki sisler dinlensem de inmiyordu ondan suphelenip 24saatlik idrar toplama tahlili ile bakti sonuc cikar cikmaz aradi aldi doguma. Cok sukur sorun olmadi . Bu arada oyle bir durum varsa tansiyonunuz cok yukselebilir . 19/12 tansiyonla doguma girdim... dogumdan sonra 1ay boyunca 14 10 du . Sonra normale dondu. Tansiyonunuzu olcun hergun mutlaka.

M

Mukaddes

Guest
Protein kaçağı varmış hastaneye yatırdılar tansiyon takibi yapıyorlar sürekli eğer çok fazla tansiyon yüksek çikarsa sezeryana alıcaklarmış 28+1 gebeyim şişliklerim falan hepsi protein kaçağına bağlıymış bana dua edin 😔

Tüm sayfalar yüklendi.