Gebelikte Saç dökülmesi normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Gebelikte Saç dökülmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,634 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Saç dökülmesi normal mi
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
19 haftama giricem kızlar saçlarım aşırı dökülüyor valla kel kalacam diye korkuyorum sizdede böyle oldu mu? Kaçıncı hafta azaldı veya geçti valla kel kalcam ya 😓😓

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
19 haftama giricem kızlar saçlarım aşırı dökülüyor valla kel kalacam diye korkuyorum sizdede böyle oldu mu? Kaçıncı hafta azaldı veya geçti valla kel kalcam ya 😓😓
Gebelikten dolayı dökülme oluyor cnm ben 9 haftaligim en başından beri saçlarım aşırı dökülüyor..doktora sordum gebelikten dolayı dökülür demisti

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sorma ilk aylar nasıl dökülüyordu kel kalacam resmen diyodum moralim cok bozuluyodu sonra kan ilaci vitaminler damlalar derken bi kesildi smdi hic dokulmuyor merak etme gecici o dökülmeler sonradan cok guclenecek

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sorma ilk aylar nasıl dökülüyordu kel kalacam resmen diyodum moralim cok bozuluyodu sonra kan ilaci vitaminler damlalar derken bi kesildi smdi hic dokulmuyor merak etme gecici o dökülmeler sonradan cok guclenecek
İnsallahhh🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikten dolayı dökülme oluyor cnm ben 9 haftaligim en başından beri saçlarım aşırı dökülüyor..doktora sordum gebelikten dolayı dökülür demisti
Gebelikten dolayı başladı evet geçer inşallah ben kel kalmadan 😄🤲🤲

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Genelde kansizliktan ve demir eksikliğinden dökülüyor saclar , gebelikte bebek en çok onları sömürdüğü icin :) vitamin ve demir takviyesi alırsan gecer canim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm vitamin hapi kullaniyor musun? Ben gebeligimin basindan beri multivitamin kullaniyorum. Ve inan benim masallah aksine surekli sacim citkim bebek sac deniliyor ya hani. Okadar komiklerdiki on tarafta kisa kisa havaya kalkiyorlardi. Gebelik oncesine gorede dokulmelerim azaldi. Ablamda E vitaminini iyi aliyorsun demkki dedi. Ama kanim biraz dusuktu onada ilac basldik ama kesinlikle multivitamin den bence dokulmeyisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar