Gebelikte safra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Gebelikte safra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte safra
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryland

...

Moderator
Mod
rank
Salı günü görüşücem canım ya da pazartesi direk gidicem yanına şuanda doktorum burada değil çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol canım allah razı olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Rabbim yardımcın olsun kuzum.Hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşaAllah.

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Salı günü görüşücem canım ya da pazartesi direk gidicem yanına şuanda doktorum burada değil çünkü

Saol canım allah razı olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Farkındayım canım normal doğumdan sonra kendimi toplayacağıma ama dayanamıyorum diş ağrısından beter bi ağrısı var canım
Evet çok kötü geçmiş olsun , yagli şeyler yumurta hamur işi yememeye calis azıcık sabretmeye calis canim az kaldı az.kaldi de :)

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum dusun canim az kalmış zaten azıcık daha sabret , bende ayni durumdayım ve sabrediyorum ben daha 26. Haftamdayim daha yolum da uzun ama normal dogum düşünüyorum çünkü sonra rahat edeceksin
Sonradan rahat edildiğini pek düşünmüyorum ben. Çevremdeki çoğu kişi 50 li yaşlarda rahim sarkması ve idrar kaçırmadan ameliyat oldu hep.Bu da normal doğumdan kaynaklanıyormuş.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar