Gebelikte Sarı su ve asit kusmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Gebelikte Sarı su ve asit kusmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 996 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Sarı su ve asit kusmak
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce 2 defa kustum .. ilkinde normal yediğim attım 2 .sinde sarı su ve asit zehir gibiydi.. normal mi acaba bu durum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce 2 defa kustum .. ilkinde normal yediğim attım 2 .sinde sarı su ve asit zehir gibiydi.. normal mi acaba bu durum
Safra kusmuşsun canım önemli değil ben hamilelik boyunca hep sarı suyu kustum iğnenç bi durum yemk yiyemediğim için öyle oluyordu bulantılardan yiyemiyorsan ondan olmuştur ilaç iste doktordan

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Safra kusmuşsun canım önemli değil ben hamilelik boyunca hep sarı suyu kustum iğnenç bi durum yemk yiyemediğim için öyle oluyordu bulantılardan yiyemiyorsan ondan olmuştur ilaç iste doktordan
İlaç alıyorum aslında priliam Dr günde 2 defa almam gerekiyor 2 gündür 1 indirdim belki o yüzden de oldu.. ama gerçekten de iğrenç bir tat bırakıyor ağızda .. hamilelik boyunca çekmek ayrı bı işkence olmalı..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar