Gebelikte sezaryen yerinde ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf Özgen tarafından oluşturulan Gebelikte sezaryen yerinde ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sezaryen yerinde ağrı
Konbuyu başlatan Yusuf Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezaryen doğum yaptım şimdi üç aylık gebeyim ameliyat yeri sanki bıçakla ciziliyorms gibi aciyor normal.mi bu durumu yaşayanlar varmı

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Canm hemen mı hamile kaldın acaba ben hiç agrï hissetmedim cacuklarmın arasnda 3 yaş var. Yinede dikkat et bı doktorumla konuş. Kendini fazla zorlama
Evet ya arada dört ay var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dört ay

Dört ay
Canım sezeryan doğumdan ne kadar sonra hamile kaldın
Dört ay

Evet ya arada dört ay var

Dört ay

Dört ay

Dört ay
Hımm yeni olduğu için ağrı yapıyordur canım hayırlı olsun bu arada ama sen yine de doktoruna da sor çünkü daha karnın çok şişicek bi skntı olmasın

Gülay Burçin hazAl

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezaryen doğum yaptım şimdi üç aylık gebeyim ameliyat yeri sanki bıçakla ciziliyorms gibi aciyor normal.mi bu durumu yaşayanlar varmı
Canm dört ayda az gerçekten o bölge de bı amaeliyat geçirdin ister istemez bı hamilelik daha geçiriyorsun olur Ağrı benim kuzenimde sezeryandan hemen sonra hamile kalmıştı bı sorun yasamadı diye biliyorum korkma canm bişey olmaz isallah. Kendine dikkat et sağlıkla kucağına al isallah .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar