Gebelikte sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Özlem90 tarafından oluşturulan Gebelikte sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte sigara
Konbuyu başlatan Özlem90
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Özlem90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 26 haftalık hamileyim maalesef sigarayı bırakamadım evet biliyorum bu bebeğime yaptığım çok büyük bir haksızlık çevrenizde sigara kullanıp sağlıklı doğum yapan tanidiklariniz var mı? Ne tür sorunlar ile karsilasabilirim ? Lütfen yadirgamayin beni:( şimdiden çok teşekkür ederim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 26 haftalık hamileyim maalesef sigarayı bırakamadım evet biliyorum bu bebeğime yaptığım çok büyük bir haksızlık çevrenizde sigara kullanıp sağlıklı doğum yapan tanidiklariniz var mı? Ne tür sorunlar ile karsilasabilirim ? Lütfen yadirgamayin beni:( şimdiden çok teşekkür ederim
Canım içmiyorum ama bebeğim söz konusuysa içmem bırakırım sağlığı için evet biliyorum kolay değildir ama birakmalisin rabbim yardımcın olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben siqare icmedim hicbir zaman Azeri kadinlari genelde siqare icmez .sen birkamiyorsan azalt canim gunde 1 tane felan ic o 1 tanede bebegne zararli.amma brakamiyorsan azalta bilirsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum bende içiyordum ve günde resmen 2 paket içiyordum ama kızıma hamile kaldığını ögrendigim an vicdan azabı yasadim ve onu içerde boğmak zehirlemek istemedim benim yüzünden ona birşey olsun istemedim direk kafamda onu canlandirip bıraktım çok zor oldu duraklarım yara oldu çok çabuk sinirlendim aklıma geldikçe sakız cignedim badem yedim finfik yedim ağzını hiç bos tutmadim ve öle bole kizimi dünyaya getirdim şuan 3 aylık olucak ve canım hiç istemiyor emziriyorum bebeğini düşün senin yüzünden ona birşey olduğunda sen yanarsın kimse yanmaz her bir dumanda o içerde boğuluyor ve çırpınıyormuş inşallah bırakırsın kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kuzum bende içiyordum ve günde resmen 2 paket içiyordum ama kızıma hamile kaldığını ögrendigim an vicdan azabı yasadim ve onu içerde boğmak zehirlemek istemedim benim yüzünden ona birşey olsun istemedim direk kafamda onu canlandirip bıraktım çok zor oldu duraklarım yara oldu çok çabuk sinirlendim aklıma geldikçe sakız cignedim badem yedim finfik yedim ağzını hiç bos tutmadim ve öle bole kizimi dünyaya getirdim şuan 3 aylık olucak ve canım hiç istemiyor emziriyorum bebeğini düşün senin yüzünden ona birşey olduğunda sen yanarsın kimse yanmaz her bir dumanda o içerde boğuluyor ve çırpınıyormuş inşallah bırakırsın kuzum
Ne guzel canim 🥰 tebrik ediyorum seni iraden icin🌹

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende 10 senedir sigara kullanıyorum günde 1 paket sigara içerdim hamile olduğumu öğrendim günde 5 taneye düşürdüm ardından tamamen bıraktım. Çekirdek yiyordum sürekli. Doğurdum 90 gün oldu maalesef yeniden başladım yine günde en fazla 5 tane içiyorum

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ben ben günde 1 paketten fazla içiyordum sonra hamile olunca günde 10 tane içiyordum dogumuma kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım şükür evet zararlı ama bırakamıyorsun bende çok istiyordum ama olmadı mesela erken doğum yapar diyorlar ama benim doğumu çok geç oldu hatta gelmedi sezeryan ile oldum 40+4 ken şükür bebeğimle hiç bir sorunla karşılaşmadım gelen ne varsa Allah'tan gelir canım sigara içmeyen ama bebeği sorunlu doğanlar da var bu bizim elimizde değil az iç bırakamıyorsan bile

Canım öncelikle keşke birakabilsen bende üç çocuk dogurdum hepsinde içtim maalesef bırakamıyorum bı turlu çok şükür sağlıklı kızlarım oldu Allah yardımcın olsun zor bu pislik anlıyorum seni

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Snaa keşke bıraksan vs demicem çünkü zor eşinden biliyorum. Ama bırakamıyorsan bile azalt bu hile bir şey çünkü illa onun çocuğunda oldu bende de olur deme uada onda olmadı bende de olmaz mantığına düşme canım benim yengem gebeliği boyunca içti çocuğu 1 ay yoğun bakımda yattı ciğerleri çok kötü olmuştu sigara yüzünden. Rabbim inşallah sana böyle bir sınav yaşatmaz çok zor çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar